Awards In 2012

English

 

DERS DIŞI ÖĞRENCİ ETKİNLİKLERİ ÖDÜLLERİ 2012


Academic Year, We would like to congratulate your contribution to Writing Center as the leader of  peer tutor and study groups" Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Lindsey Norcross, Hennette Washlstas, Jack Yan, Marketa Bilska, Marketa Bilska, Olaf Kottmann, Laura Curtis, Lisette Andriesse, Ninna Assentoft Rasmussen, Marion Maude Charlotte Craheix, Marie Anne Charlotte Osmont, Cees Roffelsen, Thi Tam Nguyen, Assem Sakenova, Aakash Kumar Dharma, Syed Muhammad Rizwan, Lamia Fahim, Jawwad Jamal Sherwani, Emmi Leino, Robin Lede, Jean Marie Salaun, Şenay Dağ, Sneha Vellanki, Linda Koster, Maya Niemeyer, Eileen Mishra, Sebastian Lehner, Nicky Dankelman, Wiliam Perlmutter, Carlo Tosato, Daniele de Luca, Gasper Slapnik, Khaled Sahroui, Athanasia Triantafilou, Nikolaos Koutsimpogiorgos, Yasmine Zertal, Charlène Jourdain, Hong Syen Yuin, Wai ki Wong, Rupak Bardhanroy

SABANCI ÜNİVERSİTESİ TEDx KONFERANSI

"Dünyaca ünlü TEDx konferansı'nı Sabancı Üniversitesi'nde gerçekleştirerek Kampüs Kültürüne olan katkınızdan dolayı" Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Melik Taha Arslan, Dursun Nedim Sever, Deniz Sağlam, Ayşe Irmak Şen, Ceylin Yavuz, Mehmet Serhan Can, Ezgi Demirel, Melodi Sevimli, Poyzan Nur Şahiner, Can Aztekin, Eion Halpin, Oleksandra Paziuk, Zeeshan Panjwani

SU OYUNCULARI

MEDEA

"MEDEA" projesiyle Avrupa Turnesi düzenleyerek Üniversitemizi Uluslararası alanda temsil etme başarınızdan dolayı  Sertifika+Plaket+Maddi ödülü almaya hak kazandınız: Metin Demirci, Yusuf Doğan, Tuğçe Köybaşı, Hüseyin Güven, İrem Kara, Emir Adıbelli , Ülgen Okutgen

SABANCI ÜNİVERSİTESİ FUTBOL TAKIMI

"Sabancı Üniversitesi Futbol Takımı olarak Üniversitelerarası Müsabakalar'da üniversitemizi başarı ile temsil ettiğiniz için " Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Barışcan Kara, Emir Tekiner, Can Batuhan Demir, Can Gökalp, Berke Tok, Ömer Cankat Yüce, Rasim Can Ekmekçi, Mehmet Albayrak, Ahmet Burak Merdivenli, Cem Öker, Erol Ertaş, İsmet Batuhan Yazıcı, Can Kaymakoğlu, Doruk Ünsal, Can Öktem, Sarp Akgönül, Orhan Süter, Syed Mohammad Rizwan, Doruk İpekgil, Alperen Mustafa Turgut

SABANCI ÜNİVERSİTESİ KADIN BASKETBOL TAKIMI

"Sabancı Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı olarak Üniversitelerarası Basketbol Müsabakaları’nda 1. lige terfi ederek Üniversitemizi başarı ile temsil ettiğinizden dolayı " Sertifika+Plaket+Maddi ödülü almaya hak kazandınız: Ceylan İpek El, Gizem Zorlu, Selen Büke Erol, Cansu İşbilir, Merve Öztürk, Selin Arslan, Alara Güler, Gizem Beyazkaya, Ayşe Kurtoğlu, Ceyda Göksu,

SABANCI ÜNİVERSİTESİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI

"Sabancı Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı olarak  Üniversitelerarası Voleybol Turnuvası'nda 1. lige terfi etme başarınızdan dolayı" Sertifika+Plaket+Maddi ödülü almaya hak kazandınız: Ceyda Mesut, Güneş Yılmaz, Çağıl Okumuş, İrem Nayman, Firuze Adıgüzel, Gülnur Özbaş, Elif Baloğlu, Melike Demir, Hazal Ercan, Elif Şahinoğlu, Ecem Bedir
   

AKRAN DANIŞMANLIĞI

Akademik Destek Programı'nda 4 yıl boyunca Akran Danışmanlığı sürecini başarıyla yürütmenizden dolayı Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Zekiye Pelin Güven, Naz Doğan, Doğa Gizem Kısa, Arda Çallı, Beste Mutlu

SU OYUNCULARI

BÜYÜLÜ GÖL

Büyülü Göl' adlı oyun ile Üniversitemizi temsil başarınızdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Emir Adıbelli, Kemal Alper Önsü, Mert Çulha, Dorukhan Afacan, Cansu Ecem Özçam, Dilara Çilek, Melike Güleray

EKONOMİ İŞLETME KULÜBÜ

CEO'LARLA ÇAY SOHBETLERİ DUBAİ ETKİNLİĞİ

CEO'larla Çay Sohbetleri Ekibi olarak Dubai'de gerçekleştirmiş olduğunuz Uluslararası etkinliğinizi başarıyla yürütmenizden ötürü Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Okan Yücel, Gökçen Sümer, Şenol Işıklı, Ali Karamustafaoğlu, İnci Kıpçak, Orhun Besnili, Nazlı Tırıs, Mesut Abdik, Gizem Çeltekli, Ayşegül Küçük, Sevde Türker, Arıncan Ülkü, Turgut Tagizade

GENÇ GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ

GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON ZİRVESİ

Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi '12 ile kampüs kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Senem Arsezen, Ceren Tekşahin, Murat Seferoğlu, Pınar Toksoy, Türkan Büşra Çetintaş,  Mehmet Ark, Esra Eskihoran, Burcu Yakupoğlu, Melis İnam, Begüm Bektaş, Aybike Baykal, Berivan Birkan, Baran Usta, Ezgi Küçükdeğer, Cem Pancar, Alara Tokgöz, Görkem Başkan, Başak Özdemir, Simge Temel
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ KULÜBÜ

IMIS'12

IMIS'12 etkinliği ile Üniversitemiz Kampüs Kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Berkay Dönmez, Berk Can Köybaşıoğlu, Gökçen Özdemir, Emre Tayfur, Çağla Balaban, Sinan Açıkgöz, İbrahim Torluoğlu, Çağrı Yardımcı, Deniz Görcaner, Yüce Ülker, Uğur Avcı, Betina Sag, Ezgi Kamadan, Hazar Yalım Panç, Emre Ozdemir, Melis Yazıcıoğlu, Taha Özkan, Kursat Akgol, Arman Telci, Mustafa Anıl Güngör, Alpar Akman, Batuhan Aşula, Cem Aydede, Hazal Birinci, Ece Turker, Melda Hamarat

METE SEVİNÇ

Language & Cultural Exchange Project Kapsamı'nda Uluslararası Ögrenci Entegrasyonunu sağladığınız için  Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Mete Sevinç

MBA KULÜBÜ

MBA Kulübü'nün yıl içerisinde gerçekleştirdiği organizasyonlarla, Türkiye çapında "En Aktif Kulüp" yarışmasında ilk 10'a girme başarısı ve Kampüs Kültürüne olan katkılarından dolayı Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Merve Ergez, Sefa Tecim, Deren Gürsel, Hamiyet Pelin Porsuk, Arif Uygar Duran, Mustafa Şirin Kahyaoğlu, Göktürk Ozan, Gökçe Emir, Hayriye Sakarya, Şeyda Erturun, Mehmet can Hancar, Elif Yıldırımcan, Syed Waqas Qadri, Zeynep İnan,  Birce Başak Özsivri, Kutlukan Tetik, Ece Akça

SEMİH ERDEMİR ve MELDA HAMARAT

Okulumuz birimlerinde yapmış olduğunuz çalışmalar ve verdiğiniz destekten dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Semih Erdemir, Melda Hamarat

SUDANCE

Sabancı Universitesi Dans Kulübü "SUDANCE" ile okulumuzu Türkiye çapındaki tüm Üniversite ve Lise Dans Festivallerinde başarıyla temsil ettiğiniz için Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Arda Arpak, Burak Ünal, Yağmur Çınar, Ozan Demirer, Ercan Karadere, Ece Ulus, İnci Şengül, Mina Gül Ergeneli, Halil Aydoğuş, Gökçen Özdemir, Sima Antalyalı, Furkan Kılıç, Çağla Şahin, Arda Kuşoğlu, Tuğçe Gürkan, Serhat Can, Selen Güzel, Ahmetcan Durukan, Altan Turhan, Yasemin Sucu, Ayşe Ece Öztürk, Ceren Karagül, Vehbi Erdoğan, Yelda Yorulmaz, Gizem Dirlik, İrem Nayman, Semih Işıklı, Tuğçe Karakaya, Burak Ünal, Aysel Deniz Esendal, Emre Güvercinci, Gözde Görce , Enis Terzioğlu, Cömert Efe, Orkun Sunay, Elif Baloğlu, Nuri Ömer Ayyildiz, Ersel Gökmen, Bora Makar, Arda Arpak, Burak Ünal, Yağmur Çınar, Ozan Demirer, Ercan Karadere, Ece Ulus, İnci Şengül, Mina Gül Ergeneli, Halil Aydoğuş, Gökçen Özdemir, Sima Antalyalı, Furkan Kılıç, Çağla Şahin, Arda Kuşoğlu, Tuğçe Gürkan, Serhat Can, Selen Güzel, Ahmetcan Durukan, Altan Turhan, Yasemin Sucu, Ayşe Ece Öztürk, Ceren Karagül, Vehbi Erdoğan, Yelda Yorulmaz, Gizem Dirlik, İrem Nayman, Semih Işıklı, Tuğçe Karakaya, Burak Ünal, Aysel Deniz Esendal, Emre Güvercinci, Gözde Görce , Enis Terzioğlu, Cömert Efe, Orkun Sunay, Elif Baloğlu, Nuri Ömer Ayyıldiz, Ersel Gökmen, Bora Makar
SUMAK

SEVGİ EVLERİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Sabancı Üniversitesi Gastronomi ve Yemek Kulübü "SUMAK" olarak Sevgi Evleri'ne gerçekleştirdiğiniz Sosyal Sorumluluk Projeleriniz için Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Tuğsan Tezil, Emre Özeren, Deniz Türkçü, Türker Orbay Baran, Zeynep Erdemir, Havva Elif Erdede, Nazlı Mergen, Ceren Oğuz, Gizem Öztürk, Mustafa Anıl Güngör, Ceren Bengü Çıbık, Ceren Aytünür, Hazal Birinci, Enis Terzioğlu, Ece Türker, Ali Sevinç, Büşra Selin Demir, Gizem Öztürk, Ege Gülten Urel, Canberk Açıkbaş, Helin Aksoy
SABANCI ÜNİVERSİTESİ MODEL BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KULÜBÜ
Sabancı Üniversitesi Model Birleşmiş Milletler Kulübü "SUMUN" olarak Uluslararası konferanslarda okulumuzu başarıyla temsil ettiğiniz için  Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Said Doğan, Korhan Koçak, Irem Boybat , Efecan Atılgan, Reyhan Ayas, Damla Yıldız, Neslihan Astan, Jawwad Jamal Sherwani, Rıdvan Kahraman, Kaan Özgüney, Zeeshan Panjwani

MUZİKUS

Sabancı Üniversitesi Müzik Kulübü "Müzikus" olarak gerçekleştirdiğiniz Eğitimler, Projeler ve sergilendiğiniz Performanslardan ötürü Kampüs Kültürüne katmış olduğunuz değer için Sertifika+Plaket+Maddi ödülü almaya hak kazandınız: Utku Deniz Küçük, Atilla Şükrü Zeybekçi, Övül Can Akyürek, Doğancan Kebude, Burak Soner

ÖĞRENCİ BİRLİĞİ YÜRÜTME KURULU

Sabancı Üniversitesi Öğreci Birliği Yürütme Kurulu "ÖBYK" olarak öğrencilerin yaşamını kolaylaştıracak uygulamaları geliştirdiğiniz ve  Kampüs Kültürüne yapmış olduğunuz katkılardan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Ozan Demirer, Orçun Göl, Nihat Berk Öztürk, Sevgi Ceyda Şairoğlu, Emir Adıbelli


SOSYAL ÇALIŞMALAR
Sabancı Üniversitesi Öğrenci Birliği organizasyon komitesi olarak düzenlediğiniz toplumsal ve sosyal içerikli çalışmalardan dolayı Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Murat Mustafa Tunç, Emir Adıbelli, Serra Diptaş, Elçin Umay Solak, Bengisu Yılmaz, Cem Pancar, Hazal Birinci,  Ece Türker, Uğurcan Kalenderoğlu, Büşra Selin Demir
SUALTI SPORLARI KULÜBÜ
Sabancı Üniversitesi Sualtı Sporları Kulübü "SUSS" olarak sene içinde başarılı dalış eğitimleri ve etkinlikler düzenlediğiniz için  Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Mustafa Ünal, Soner Ulun, İbrahim Oğuz, Mehmet Gürkan Güler, Mert Kocaefe, Ertuğrul Dursun, Göksu Uğur, Gülseda Uz, Ceren İyim, Melis Küm, Özgür Fırat, Altan Turhan, Begüm Bilge

SUALTI SPORLARI KULÜBÜ

BUZALTI DALIŞI VE İRTİFA DALIŞI

Sabancı Üniversitesi Sualtı Sporları Kulübü olarak ülkemizin sayılı Buzaltı Dalışı ve İrtifa Dalışı etkinliğini gerçekleştirdiğiniz için Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Mustafa Ünal, İbrahim Oğuz, Adnan Emiroğlu

YELKEN KULÜBÜ

TAYK KUPASI

Sabancı Üniversitesi Yelken Kulübü "Su-Sail" olarak Üniversitemizi başarıyla temsil etme ve TAYK kupasın'da kazanmış olduğunuz Şampiyonluğunuzdan dolayı  Sertifika+Plaket+Maddi ödülü almaya hak kazandınız: Ceyda Aksoy, Berkin Şen, Murat Kahraman, Deniz Çöğendez, Ali Kanıbelli, Çağla Su Toprak, Burak Ertekin, Elçin Kaya, Akay Melikoğlu, Can Berk Sansoy

SU OYUNCULARI

SEVGİLİ DOKTOR

Sevgili Doktor' adlı oyun ile Üniversitemizi temsil başarınızdan dolayı Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Yusuf Doğan, Veysel Sis, Emir Adıbelli, Murat Can Özdemir, Osman Can Gençyürek, Cemre Gökalp, Kemal Alper Önsu, Merve Yasa, Mert Şen, Ecem Güleç, Burak Kızılkaya, Soner Aydın, Mert Çulha, Dorukhan Afacan, Nilay Düzen, Cansu Ecem Özçam, Bengisu Sertoğlu, Betina Reyna, Pelin Maravent, Mehmet Arın Zeyneloğlu, Dilara Çilek, Melike Güleray, Osman Can Gençyürek

FEHMİ UZBAY ALP

ÜNİVERSİTELER ARASI KÜREK YARIŞLARI 4.LÜĞÜ

Üniversiteler arası Kürek yarışlarında 4. olarak üniversitemizi başarıyla temsil ettiğiniz için Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Fehmi Uzbay Alp

ARMAĞAN DAŞCÜRCÜ

ÜNİVERSİTELER ARASI TÜRKİYE ATICILIK ŞAMPİYONASI 4.LÜĞÜ

Üniversitelerarası Türkiye Atıcılık Şampiyonası'nda 4. olarak üniversitemizi başarıyla temsil ettiğiniz için Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Armağan Daşcürcü,

MUSTAFA CAN TUNÇMAN

TÜRKİYE OKÇULUK ŞAMPİYONASI 6.LIĞI

Üniversitelerarası Türkiye Okçuluk Şampiyonası'nda 6.olarak üniversitemizi başarıyla temsil ettiğiniz için  Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Mustafa Can Tunçman
 

TÜRKİYE SQUASH ŞAMPİYONASI 2.LİĞİ

Üniversitelerarası Türkiye Squash Şampiyonası'nda 2. olarak üniversitemizi başarıyla temsil ettiğiniz için Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Bedi Cihan Şahin, Ferudun Ulutanrıverdi, Nogayhan Seymen
ORÇUN GÖL

TURKISH ACTIVITIES DAY ESN

Yıl içerisinde liderlik ettiği Turkish Activities Day ESN olarak en iyi aktivite seçilmiştir. Ayrıca yıl içerisnde bu güne kadar olmadığı kadar çok ayıda aktivitenin yabancı uyruklu öğrenciler için düzenlemesine öncülük etmiştir. Sertifika+Plaket ödülü almaya hak kazandınız: Orçun Göl