Spor Takımları Seçme Tarihleri

Spor takımlarımıza katılarak üniversitelerarası müsabakalarda görev yapmak isteyen öğrencilerimizin aşağıda belirtilen tarihlerde uygun spor kıyafeti ile hazır bulunmaları yeterlidir.

Erkek basketbol, salon futbolu, futbol, erkek ve kadın voleybol ve korumalı futbol branşlarında eleme olacaktır. Diğer branşların antrenmanları katılmak isteyen herkese açıktır.

 

 BranşTakım SorumlusuTarihSaatSeçme Yeri
1Erkek BasketbolUğurtan Akbulut26 Eylül Salı 20:00Ana Salon
2Salon FutboluUğurtan Akbulut3 Ekim Salı19:00Antrenman Salonu
3KorfbolUğurtan Akbulut2 Ekim Pazartesi19:00Ana Salon
4FutbolUğurtan Akbulut28 Eylül Perşembe19:00Stadyum
5Erkek VoleybolUğurtan Akbulut27 Eylül Çarşamba21:30Ana Salon
6Kadın VoleybolUğurtan Akbulut27 Eylül Çarşamba20:00Ana Salon
7HentbolUğurtan Akbulut25 Eylül Pazartesi20:00Ana Salon
8Korumalı FutbolUğurtan Akbulut25 Eylül Pazartesi20:00Stadyum
9KriketUğurtan Akbulut26 Eylül Salı 18:00Stadyum
10Ultimate FrizbiUğurtan Akbulut4 Ekim Çarşamba18:00Stadyum
11Kadın Flag FutboluUğurtan Akbulut25 Eylül Pazartesi22:00Stadyum
12Futbol TenisiUğurtan Akbulut3 Ekim Salı18:00Antrenman Salonu
13TenisVahit Baylan2 Ekim Pazartesi20.00Spor Merkezi G011
14SquashVahit Baylan2 Ekim Pazartesi20.00Spor Merkezi G011
15Masa tenisiVahit Baylan2 Ekim Pazartesi20.00Spor Merkezi G011
16BadmintonVahit Baylan2 Ekim Pazartesi20.00Spor Merkezi G011
17SpeedmintonVahit Baylan2 Ekim Pazartesi20.00Spor Merkezi G011
18SnowboardVahit Baylan4 Ekim Çarşamba20:00Spor Merkezi G011
19KayakVahit Baylan4 Ekim Çarşamba20:00Spor Merkezi G011
20YüzmeVahit Baylan4 Ekim Çarşamba21:30Spor Merkezi G011
21KanoVahit Baylan4 Ekim Çarşamba21:30Spor Merkezi G011
22Dragon BotVahit Baylan4 Ekim Çarşamba21:30Spor Merkezi G011
23KürekVahit Baylan4 Ekim Çarşamba21:30Spor Merkezi G011
24EskrimVahit Baylan5 Ekim Perşembe20:00Spor Merkezi G011
25OkçulukVahit Baylan5 Ekim Perşembe20:00Spor Merkezi G011
26AtıcılıkVahit Baylan5 Ekim Perşembe20:00Spor Merkezi G011
27BowlingVahit Baylan5 Ekim Perşembe21:30Spor Merkezi G011
28BilardoVahit Baylan5 Ekim Perşembe21:30Spor Merkezi G011
29BisikletVahit Baylan5 Ekim Perşembe21:30Spor Merkezi G011
30Kadın BasketbolZuhal Tümay26 Eylül Salı 18:30Ana Salon
31Bilek GüreşiZuhal Tümay3 Ekim Salı20:00Spor Merkezi G011
32BoksZuhal Tümay3 Ekim Salı20:00Spor Merkezi G011
33KarateZuhal Tümay3 Ekim Salı20:00Spor Merkezi G011
34KickboxZuhal Tümay3 Ekim Salı20:00Spor Merkezi G011
35BisikletZuhal Tümay3 Ekim Salı21.00Spor Merkezi G011
36OryantringZuhal Tümay3 Ekim Salı21.00Spor Merkezi G011
37TırmanışZuhal Tümay3 Ekim Salı21.00Spor Merkezi G011
38AtletizmZuhal Tümay3 Ekim Salı21.00Spor Merkezi G011
39KrosZuhal Tümay3 Ekim Salı21.00Spor Merkezi G011
40TriatlonZuhal Tümay3 Ekim Salı21.00Spor Merkezi G011
41YelkenZuhal TümayYelken kulübü ile iletişime geçiniz
42BriçZuhal TümayBriç kulübü ile iletişime geçiniz
43DansZuhal TümayDans kulübü ile iletişime geçiniz
44SatrançZuhal TümaySatranç kulübü ile iletişime geçiniz