2014 Ödülleri

Turkish

Ders Dışı Öğrenci Etkinlikleri Ödülleri 2014

Akademik Destek Süreci Akran Danışmalığı Programındaki başarılı ve uzun dönemli çalışmalarınızda sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Devin Kaya, Mehmet Meriç İşgenç, Serkan Sülün, Talha Can İşsevenler

Yıl boyunca Yurt Danışmanlık Programı kapsamında düzenledikleri, "International Student Panel", "Diversity Icebreaker" etkinlikleri ile yurt yaşamına sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Selin Dönmez, Buse Yeşil, Necati Can Uyanık, Çağrı Yardımcı, Onur Can Kılıçlı, Doğacan Bilgili, Osman Can Gençyürek, Mehmet Armac Özhan, Ahmet Barış Yıldırım, Alperen Mustafa Turgut, Çiçek Çetindoğan, Aslınur Özkara, Özgür Fırat, Pelin Akpınar, Semih Erdemir, Zeynep Kaynar, Ecem Ertemalp, Selen Güzel, Meltem Çakmak, Deniz Rüzgar Sinoplu, Elif İdil Taşkıran, Burak Ünal, Semih Işıklı, Sera Giz Özel

"We would like to congratulate you for your success in event organizations that contribute international students’
integration and cultural exchange" Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Seyfi Çağıl Mayda, Batuhan Karamollaoğlu, Naz Karadağ, Sarp Sülün, Mete Sevinç, Tuğçe Ersin, Ersin Demircioğlu, İrfan Demircioğlu, Bengü Erenler, Devin Kaya, Onur Can Kılıçlı

Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Kulübü olarak kurumsal işleyişe sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Kaan Özgüney, Sait Doğan, Ali Jam Najaf, Alizeh Atif, Buğrahan Namdar

Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu olarak ESU'daki  (European Student Union) başarılı temsilinizden dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Mert Çulha, Ömür Mutçalı, Çağlar Genç, Melis Yazıcıoğlu, Umut Alihan Dikel

SunMarathon Ekibi olarak ODTÜ Robot Günlerinde temsiliniz ile kurumsal işleyişe sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Övünç Tüzel, Gökalp Çetin, Sevim Çalışkan, Arman Zonüzi

Münazara Kulübü olarak İngilizce münazara etkinliği ile uluslararası öğrenci entegrasyonuna sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Özde Özkaya, Elif Cansu Gayretli, Zain Fuad, Rahime İsmetova

Medya ve Aktivizm Kulübü olarak düzenlediğiniz "Lacivert Ödülleri" töreniyle Kampüs Kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Ayşe Gülnur Velicangil, Yağız Okudan, İlknur Melis Durası, Yasemin Sucu, Deniz Sürenkök, Ezgi Kamadan, Onur Gözaydın, Bengüsu Özcan, Melodi Çağlayan, Ekin Ture, Selin Subaşı, Ömer Coşkun

MBA Kulübü olarak yıl boyunca düzenlediğiniz; SUMMIT 2014, Finans sohbetleri ve Pazarlama Sohbetleri etkinlikleriyle, Üniversitemiz Kampüs Kültürüne sağladığınız katkılardan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Burak Anmaç, Büşra Topal, Tuğba Özer, Büşra Aydın, Ali Can Üner, Mohammad Naved, Mohsin Iqbal Ghaziani, Elnur Aliyev, Coşay Kaçar, Berke Erem, Berkay Koşar, Melis Eldem, Chitrali Das

IEEE Kulübü olarak SUTech'13 ve Marmara Bölge Toplantısı etkinlikleri ile Üniversitemiz Kampüs Kültürüne sağladığınız katkılardan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Yalçın Akın, Alper Balkan, Kaan Agiş, Can Özkan,  Ahmet Hancıoğlu, Karen Abenyakar, Gizem Gökçer, Murat Can Akçay, İlhan Sezersan, Onur Zungur, Çağla Koca, Hamdi Tokel,  Can Gemicioğlu, Següy Gençoğlu, Emre Uçar

Dans Kulübü olarak yıl boyunca vermiş olduğunuz eğitimler ve performanslarla, kampüs kültürüne ve üniversitelerarası yarışmalarda temsilinizden  kurumsal işleyişe sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Can Soğancı, Sinan Cantürk, Begüm Özemek, Eylül Dicle Yurdakul, Beste Bahçeci, Bora Makar, Altan Turhan, Hadi Çağdaş Erk, Deniz Esendal, Cem Gençtürk, Gizem Dirlik, Yasemin Sucu, Ersel Gökmen, Deniz Tosun, Yelda Yorulmaz, Iraz Gaygusuzoğlu, Buse Haberal, Bulut Kuşkonmaz, Lalehan Oktay, Baran Köseoğlu, Batu Zengin, Bensu Ateş, Giz Ozan, Işık Pınar Aydın, Murat Işık, Okan Tavozar, Öykü Tınkış, Sena Söyleyici, Yasemin Şener, Yaşar Mert Harzadın, Yiğit Kocadağ, Gizem Çuvalcı, İrem Demirer, Yiğit Kolaşın, Didem Dinç, Onur Ciğerli

Spor Organizasyon Kulübü olarak Öğrencilerin spor müsabakalarına katılımını teşvik eden etkinliklerinden ve oluşturdukları sportif organizasyonlardan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Eda Gürdamar, Seda Yapça, Doruk Özönder, Serim Franko, Yasemin Sucu, Berivan Birkan

Yüzme, Bowling, Spingminton, Badminton ve Squah Takımları başarılı oyuncusu olmaktan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Zeynep Gurur El

"We would like to congratulate you for your success in initiating the first cricket activity of Sabancı University that contribute cultural interaction through new sports" Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Raghu Mokkapati, Ahmed Nouman, Ayat Mohammad, Arsalan Javed, Faran Ahmed, Mohammad Naved, Naimat Ullah, Mustafa Tanvir, Sarmad Shaikh, Sohaib Afridi, Shoaib Shaikh, Usama Mohammad, Mansoor A Khattak, Fiaz Ahmad, Fahad Sohrab, Hasan Nagaria

Üretim Sistemleri Topluluğu olarak yıl boyunca düzenlediğiniz kariyer etkinlikleri ve IMIS’14 etkinliği ile Üniversitemiz Kampüs Kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Hasan Ege Birden, Deniz Sürenkök, Nuh Conağası, Selin Aykutlar, Yaşar Mert Harzadın, Sema Çetinkaya, Bensu Ateş, Ecem Şolpan, Simay Güneş, Selin Dayanır, Mert Deniz Aykaş, Ece Sayar, Melis Yazıcıoğlu, Ece Kurama, Aylin Karabacakoğlu, Jülide Erben, Yasemin Sucu, Gülce Güleli, Bengü Erenler, Deniz Tosun, Selin Tuna, Yüce Ülker

"SUch as Blog" yazarları olarak kampüs için iletişime sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Pınar Bozkurt, Efe Tancı, Canan Karabağlı, Umut Alihan Dikel, Cansu Özdemir, Ezgi Yıldız, Ömer Arıcan, Ceren Özbay, Gizem Kayabaş, Batuhan Keleş, Hamit Buğra Kuloğlu, Ömer İzmiroğlu, Alizeh Atif, Bengüsu Özcan, Yağız Tekinalp, Özgür Süha Duygulu, Murat Ersoy

Müzik Kulübü olarak gerçekleştirdiğiniz Eğitimler, Projeler ve sergilendiğiniz Performanslardan ötürü Kampüs Kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Mert Tacir, Doğancan Kebude, İpek Bozkurt, Fırat Çağlar, Emre Yönel, Ece Kurtaraner, Metehan Tutar

Dalış ve Su Altı Sporları Kulübü olarak; yıl boyunca gerçekleştirdiğiniz  teorik ve pratik dalış eğitimleri ve dalış organizasyonlarıyla, kampüs kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Mustafa Ünal, İbrahim Oğuz, Gülseda Uz, Altan Turhan, Emirhan Aktaş, Emre Şimşek, Ceren İyim, Özgür Fırat, Zuhal Uz, Mert Kocaefe, Alper Güner, Deniz Rüzgar Sinoplu, Ekin Işım, Alper Gül, Navdar Karabulut, Ali Yaltıraklı, Nil Şahin, Halid Bayram, İdil Gücüyener

Güney Afrika One Young World’de Türkiye'yi temsil etme başarınızdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Kaan Özgüney, Anıl Bakkaloğlu

"We would like to congratulate you for your success as chairman of Security Council of Catalanya MUN Conference that contribute international students’ integration, cultural exchange and corporate promotion" Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Ali Zain Kara

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Kayak Şampiyonasında” SnowİST  ferdi 3.'lüğünüzden dolayı Sertifika+Ödül almaya hak kazandınız: Eda Gürdamar

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Satranç Türkiye Şampiyonasındaki Takım 2.'liğinizden dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Suna Sanal, Selen Sop

"We would like to congratulate you for your success in Yeditepe University MUN Conference that you were rewarded with “Best Delegation Award” and representation in Catalanya Model United Nations Conference" Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Zeeshan Panjwani, Korhan Koçak, Reyhan Ayas, Neslihan Astan, Jawwad Jammal, Vardah Rashid, Jam Najaf Ali, Ali Zain Kara, Asma Alabed, Muhammad Usama, Imran Sharif Rizvi, Elif İşbilen, Ece Yegane, Elif Cansu Gayretli, Mustafa Afreedi, Elvin Çetin

Münazara Kulübü olarak Liseler Uluslararası Münazara (SUIDC) turnuvasını bir üniversite olarak ilk defa düzenleyerek kurumsal işleyişe sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Sena Bakır, Mehmet Kağan Kılıç, Elif Nur Alıcı, Burak Uçar, Belis Akyel, Özde Özkaya, Buğrahan Namdar, Ömer Altun, Onur Avlar, Taha Gönenç, Zain Fuad, Elif Cansu Gayretli

Doğa Sporları Kulübü olarak verdiğiniz eğitimler ve düzenlediğiniz etkinliklerle sportif yaşam alışkanlıkların ve doğa bilincinin kazandırılmasına sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Mısra Turp, Yiğit Özkan, Barış Yazıcı, Dorukan Gülmez, Gürkan Soykan, Buse Haberal, Emre Ekinci, Erşan Özön

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Squash Şampiyonası Takım 2.'liğinden,Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, Squash Şampiyonası müsabakalarında, ferdi 3.'lüğünüzden dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Anas Ahmet Sheikh, Fatih Mehmet Demirel, Emre Ekinci, Cihan Şahin

Spor Organizasyon ve International Student Kulüpleri olarak kampüs içi ve dışı Uluslararası öğrencilerin entegrasyonunu sağlayacak "International Student Olimpics'14" organizasyonunu başarıyla gerçekleştirmenizden dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Eda Gürdamar, Talha Ongun, Sarp Sülün, Batuhan Karamollaoğlu, Tuğçe Ersin, Beste Seymen, Yağız Okudan, Ersin Demircioğlu, Bengü Erenler, İrfan Demircioğlu, Batuhan Erol, Pınar Koçak, Çağıl Mayda, Onur Can Kılıçlı, Seda Yapça, Serim Franko, Doruk Özönder, Zeynep Tavsel, Erol Dayan


Yelken Kulübü (Susail) olarak 5.Jimmy Key Kupası ve Unıversail 2014 yelken yarışları birinciliği, Üniversitelerarası yarışı 2.lik, 2013 TAYK Sonbahar Kupası 1.likleri, ilk defa düzenledikleri "Sabancı Üniversitesi Yelken Yarışları" ve Fransa EDHEC'14 'e katılan ilk ve tek takım olma başarınızdan dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Berk Efe, Canberk Sansoy, Oya Tekbulut, Halil Mert İşsever, Akay Melikoğlu, Barışcan Savaş, Orkan Uzunyayla, Begüm Benel, Elçin Kaya, Arda Güller, Engin Güngör, Meltem Bayrak, Enes Çaylak, Efe Bakan, Sinan Gök, Can Akşit, Kutay Arkan, Eda Gürdamar, Oktay Özseven, Türkan Yosun, Doruk Çakmakçı, Selçuk Metin Eruçman, Kemal Oltun Evliyaoğlu, Ali Kaan Ergür, Tolun Tosun, Ege Tarlakazan, Emir Çiftçioğlu, Eytan Güler

SUŞenlik’13 Ekibi olarak "Offtown Festivali 2013" etkinliğini başarıyla gerçekleştirerek kampüs kültürünün zenginleştirilmesine yönelik başarınızdan dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Emir Adıbelli, Mert Çulha, Dorukhan Afacan, Dilara Çilek, Emre Can Berk, Emre Saraç, Doğancan Kebude

"We would like to congratulate you for your success in Holi Fest organization that contribute international students’
integration and cultural exchange" Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Elvin Çetin, Anas Ahmed Sheikh, Syed Mohammad Rizwan, Mariam Asif, Rabbya Kamran, Shayan Fatani, Syed Rizwan Moin, Kerem Doger, Ayberk Sözen, Aisha Shamim, Mohammad Ali Nagaria, Haider Soomro, Meha Shaid, Shahzaib Mahmood, Abdur Rehman Yousuf, Maham Arif, Alizeh Atif, Ali Zain Kara, Syed Faraz Hassan, Vardah Rashid, Begüm Kobanbay

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, 2. Lig Tenis müsabakalarındaki takım 1.liğinizden katkılarınızdan dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Ece Oğuzkan, Öykü Tınkış, İrem Ergun, Elizabeth Hayes, Dora Ennafaa

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Basketbol 2. Ligi Şampiyonluğunuzdan dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi katkı ödülü almaya hak kazandınız: Mustafa Mert Tezçakın, Melih Güldoğuş, İdris Berk Aral, Ediz Çelti, Barış Esen, Kaan Selçuk, Baturhan Paksoy, Ege Özışık, Derin Bozbeyli, Ata Otaran, Berat Darcan, Sinan Yumak, Safa Can Fettahoğlu, Selim Mert Murathanoğlu, Ali Emre Kuzucu

Tiyatro Kulübü SUO olarak; "Kanlı Düğün", "Bir Yaz Gecesi"  ve "İmparatorluk Kuranlar" oyunları ile Üniversitemizi başarıyla temsilinizden dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Dorukhan Afacan, Ömer Faruk Altun, Merve Aslan, Hande Bergin, Serhat Emre Cebeci, Dilara Çilek, Mert Çulha, Veli Can Erdem, Ömer Erdoğ, Bengü Erenler, Merve Fırat, Osman Can Gençyürek, Yaprak Göker, Berkay Gökova, Ecem Güleç, Tuğçe Gülen, Melike Güleray, Kübra Nur Güneş, Mina İlköz, Burak Kapgan, Jülide Kayapınar, Şeyma Salcan Mağara, Ayşenur Nuhoğlu, Cansu Ok, Sarp Ozaner, Nihat Berk Özcan, Süleyman Özcan, Betina Reyna, Elifnaz Sağlamkaya, Mert Şen, Hasret Şengül Taşkın, Selcan Terek, Cansu Topçu, Damla Turanlı, Furkan Yavuz, Esra Yılmaz, Fikret Çağlar Yüksel