2015 Ödülleri

Undefined

Ders Dışı Öğrenci Etkinlikleri Ödülleri 2015

IEEE ekibi olarak yıl boyunca düzenlediğiniz etkinlikler ile kampüs kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Kaan Özer Agiş, Karen Abenyakar, Alper Balkan, Murat Can Akçay, Can Özkan, Zeynep Ece Çağlar, Mustafa Mert Akyürek, Emre Şekeroğlu, Berk Olçum, Oğuz Özsaygın, Furkan Mert Algan, Dila Akkaya, Halil Berk Çetinkaya, İpek Efe, İrem Efe, Nihat Berk Özcan

Müzik Kulübü olarak gerçekleştirdiğiniz Eğitimler, Projeler ve sergilendiğiniz Performanslardan ötürü Kampüs Kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Mert Tacir, Metehan Tutar, Onur Özmen, İpek Bozkurt, Yağız Andaç, Ömer Mesci, Emre Yönel, Rıdvan Kahraman, Gökçe Solakoğlu

Lacivert Ödülleri Ekibi olarak düzenlediğiniz II. Lacivert Ödülleri ile kampüs kültürüne ve okulun tanıtım faaliyetlerine katkınızdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Bengüsu Özcan, Atakan Demir, Asya Günal, Minel Şatıroğlu, İlker Gökalp, Yağmur Gençer, Aybike Tombak, Övgü Çetin, Tanra Gürçay, Melis Durası, Tolga Atam, Deniz Sürenkök, Büke Bicioğlu

We would like to congratulate you for your success to organize "Hackathon 2015", "Intro to Web Development", "Introduction to Python", "Intro to GNU/LINUX", "I Got Your Password!" Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Betül Günay, Marco Facchini, Tolga Atam, Marco Chiappetta

Endüstri Mühendisliği Topluluğu olarak düzenledikleri Case Studies, Mezunlar ile Kariyer Sohbetleri, Excel eğitimleri ile kampüs kültürüne  ve okul tanıtımına sağladıkları katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Bengisu Sertoğlu, Bensu Ateş, Beril Bal, Berkay Çomak, Berkin Barut, Buse İlay Yıldız, Can Boyacı, Ece Sayar, Ecehan Güler, Ege Birden, Ecem Şolpan, Elif Erman, Erdi Özbek, Esra Yılmaz, Selen Değirmenci, Seman Çetinkaya, Simay Güneş, Yaşar Harzadın, Selin Dayanır, Süleyman Dilaveroğlu, Sıla Kiremitçi, Esma Temel, Sevim Aslı Ehlil, Cansu Kılıç, Eylül Mina Aydın, Silara Sarı, Ezgi Türkeli, Damla Alemdağ, Ceren Aksel, Gülce Özgen, Hilal Özan, Burhan Gökpınar, Bengüsu Özcan, Merve Üre, Gamze İpek Işıldar, Beste Özmen, Esra Karabece, Eda Tezil, Mustafa Mert Akyürek, Beyza Ünsal, İlker Gökalp, Mehmet Akercan, Birce Rabia Suyolcu, Semanur Kaptan, Duygu Ay, Merve Kabukçu, Orhan Dirim, Batuhan Karakuş, Berk Başdemir, Selin Çakırcalı, Begüm Başoğlu, Cem Topçuoğlu, Dila Özev, Berke Çiçek, İzel Özman, Sare Aksoy, Ceren Algan, Manolya Kabadayı, Göktürk Toygar Kızartıcı, Şeyma Burcu Gülşen, İrem Arık, Erol Berk Tezel, Egemen Köken, İlayda Dülger, Alper Yalınkılıç, Berkay Civil, Tuğçe Sayar, Özge Doğan, Pınar Özbilen, Buse Çoğal, Kadir Eren Ünal

 Yıl boyunca Yurt Danışmanlık Programı kapsamında düzenledikleri etkinlikleri ile yurt yaşamına sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Hasan Ege Birden

Akademik Destek Süreci Akran Danışmalığı Programındaki başarılı ve uzun dönemli çalışmalarınızda sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Abdurrahman Burak, Ata Otaran, Bilal Demir, Buket Kavkacı, Didem Koçhan, Figen Ece Demirer, Mustafa Şahin Turan, Nil Şahin

Ekonomi İşletme Kulübü olarak SUMAS (Pazarlama ve Reklamcılık Zirvesi) ve SUPOR (Spor Ekonomisi Sohbetleri) ile Üniversite tanıtımı ve kampüs kültürüne katkınızdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Aras Atmaca, Baran Köseoğlu, Berivan Birkan, Burak Bener, Burçe Doğrar, Büke Bicioğlu, Çağatay İnalbars, Çağla Akyüz, Deha Çun, Deniz Sürenkök, Ekrem Özil, Ezgi Lekesiz, Gözde Görce, Hakan Erkli, İpek Tuğrul, Orhun Şimşek, Selen Yıldırımdemir, Kardelen Ergöz, Kerem Kahraman, Mina İlköz, Oğulcan Doğan

SunMarathon Ekibi olarak ODTÜ Robot Günlerinde temsiliniz ile kurumsal işleyişe sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Arman Zonüzi, Gökalp Çetin, Burak Aksoy, Atakan Yenel, İpek Saçlıgil

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, 2. Lig Kadın Voleybol müsabakalarındaki takım 2.liğinizden dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Hazal Ercan, Belis Akyel, Seray Erol, Elif Ölken, Simge Ceyhan, Sena Özünlü

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu, 2. Lig Erkek Voleybol müsabakalarındaki takım 3.lüğünüzden dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Özdemir Can Kara, Kaan Yılmaz, Yaman Doğru, Cömert Efe, Burak Uçar, Yunus Murat Kıdil, Serhat Uzun, Burak Aksar, Özkan Okan, Mustafa Mert Akyürek, Taşkın Tatoğlu, Abdulsamet Bozkurt, Doğa Er

Dans Kulübü olarak yıl boyunca vermiş olduğunuz eğitimler ve performanslarla, kampüs kültürüne ve üniversitelerarası yarışmalarda temsilinizden  kurumsal işleyişe sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Ahlam Premjee, Anar İbrahimov, Anıl Sezen, Aslı Akman, Ayşe Anbar, Batukan Zorlu, Berker Nurhan, Birce Rabia Suyolcu, Bonyoung Iee, Bora Makar, Bulut Kuşkonmaz, Burak Meriç, Burak Ünal, Burak Sami Meriç, Burhan Gökpınar, Buse Haberal, Büşra Öz, Can Farsak, Can Benli, Ceren Can, Cömert Ceren, Çoruh Cömert, Deniz Çoruh, Deniz Esendal, Didam Yaman, Dila Özev, Doğuhan Satıcı, Ege Güldalı, Eylül Dicle Yurdakul, Giz Ozan, Gizem Dirlik, Gizem Çuvalcı, Gülce Özgen, Hakan Güzeliş, Hilal Ozan, Iraz Gülce Gaygusuzoğlu, Işık Pınar Aydın, Işınsu Tastan, İbrahim Berker, İpek Köse, İrem Arık, İrem Ulu, Jieun Lee, Kudret Akçapınar, Lamia Fahim, Mehmet Can Apak, Merve Kitiş, Miray Yıldırım, Naz Köprülü, Nurhan Işınsu Taştan, Okan Gülder, Orkun Sunay, Ömer Burak Çolak, Öykü Tınkış, Pınar On, Selin Aran, Semih Işıklı, Sıla Kiremitçi, Sinan Salihli, Sinem Kurnaz, Şevval Çalış, Şevval Naz Köprülü, Şeyma Burcu Gülşen, Tuğba Mutlu, Umurcan Soğancı, Yasemin Sucu, Yelda Yorulmaz, Yenaa Yoo

Üniversite spor takımlarına sağlamış olduğu katkılarınız ile "Mezun Sporcu Onur Ödülü"ne kampüs spor kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Mert Tezçakın, Ali Emre Kuzucu, Berk Aral, Ata Otaran, Melih Güldoğuş, Kaan Yılmaz, Cömert Efe, Özmedir Can Kara, Can Öktem, Can Kaymakoğlu, Özcan Karslı, İsmet Batuhan Yazıcı, Koray Onat

"We would like to congratulate you for your success to organize SUMUN Conference 2014" Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Zeeshan Panjwani, Ali Zain Kara, Jawwad Jamal Sherwani, Mustafa Ali Khan Afreedi, Imran Sharif Rizvi, Mohsin Hussain, Melis Maravent, Selen Işıklar, Yağız Andaç, Vardah Muhammad, Elif Cansu Gayretli, Begüm Kobanbay, Muhammad Usama, Salman Mirza, Aakash Dharma, Raza Virani, Muhammad Ammar, Jam Najaf Ali, Tabarak Paracha, Buğrahan Namdar, Rabbya Kamran, Syed Rizwan Moin, Maham Arif, Abdurehman Yousuf, Symbat Abilkassym, Merve Nur Baltacı, Syed Faraz Hassan, Hasan Nagaria, Aisha Shamim, Hafsah Ahsan Jawad

Genç Girişimciler Kulübü olarak düzenlediğiniz Girişimcilik ve İnovasyon Zirvesi etkinliği , Üniversitemiz Kampüs Kültürüne sağladığınız katıkıdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Şeyma Tanrıverdi, Kevser Kınoğlu, Kemal Taşdeniz, Ahmed Bingöl, Gönen Tanra Gürçay, Seray Somal, Ali Metehan Gençmazlumoğlu, Tilbe Özarabacı, Sesil Ertür, Yunus Emre Madak, Tuna Sunsal, Yalın Tekin

Koşu faaliyetlerine katılımınız ile Üniversite spor kültürüne sağlamış olduğu katkılar ve başarılı temsilleri nedeniyle Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Turgut Köksal Yalçın

Üniversite'mizde aldığı eğitim boyunca kulüp etkinlikleri, kurumsal etkinliklerde aldığı görevler ile kampüs kültürüne sağladığı katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Cömert Efe

Üniversiteler tenis Kadınlar birinci ligi, Takım Halinde Türkiye şampiyonluğunuzdan dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: İrem Ergün, Öykü Tınkış, Elifnaz Döğme, Sude Adıgüzel

Üniversiteler tenis Erkekler birinci ligi, Takım HalindeTürkiye üçüncülüğünüzden dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Sinan İbrahim Bayraktar, Bedii Ceylan, Kaan Kalaycı, Alp Demirkıran, Özer Erikoğlu

Doğa Sporları Kulübü olarak; yıl boyunca gerçekleştirdiğiniz  teorik ve pratik  eğitimler ve  organizasyonlar ile kampüs kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Barış Yazıcı, Dorukan Gülmez, Emre Ekinci, Gürkan Soykan, Selin Gök, Berke Ataç, Abdurrahman Ayhan, Batuhan Demirtaş, Öykü Kapcak

İstanbul’da Yaşamak Şehirli Olmak: İstanbul’un Yeni Yerleşim Bölgelerinde Kent Kültürünün Öğrenciler üzerinden İncelenmesi ve İstanbul’un Tarihi Mekânlarının Bilinirliğinin Ölçülmesi üzerine yaptığınız Özgür Proje ile okulun tanıtım faaliyetlerine katkınızdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Deha Çun, Kemal Mertler, Alperen Kıral

Yelken Kulübü (Susail) olarak 6.Jimmy Key Kupası, Cup Tayk Sonbahar Kupası ve Campus Cup  KYK Sportboard ve Fransa EDHEC'15'te kazandığınız başarılardan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Oya Tekbulut, Berk Efe, Çağla Buzluk, Buket Akın, Halil Mert İşsever, Begüm Benel, Arda Güller, Barışcan Savaş, Can Akşit, Sinan Gök, Selim Demirbilek, Ceren Özbay, Sesil Ertür, Başar Kerem Döğer, Ayberk Sözen, Emre Erdi, Asil Örgen, Kutay Arkan, Umur Can Soğancı

Üniversiteler arası kayak yarışları Takım Halinde Türkiye Üçüncülüğünüzden dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Yiğit Gürle, Alexander Gruber, Yiğit Tunç Yur

Üniversiteler arası Snowboard yarışları Takım Halinde Türkiye İkinciliği ve UNİLİG Türkiye Üçüncülüğünüzden dolayı Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Enes Senemtaşı, Yiğit Tunç Yur, Canberk Akti, Dorukhan Kurt, Eralp Şahin

Üniversite spor takımlarına sağlamış olduğu katkı nedeniyle "Mezun Sporcu Onur Ödülü" ile ödüllendirildiniz: Emre Nalbantoğlu

Üniversite spor kültürüne sağlamış olduğu katkılar ve başarılı temsilleri nedeniyle Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Gürkan Soykan

Üniversite spor kültürüne sağlamış olduğu katkılar ve başarılı temsilleri nedeniyle Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Raghu Mokkapati

Üniversiteler arası kayak yarışlarında ferdi Türkiye Birinciliğiniz nedeniyle Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Yiğit Gürle

Üniversiteler arası kayak yarışlarında ferdi  Türkiye Üçüncülüğünüz nedeniyle Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Alexander Gruber

Üniversiteler arası ferdi Snowboard Türkiye Birincisi ve UNİLİG Türkiye Üçüncüsü olmanız nedeniyle Sertifika ödülü almaya hak kazandınız: Canberk Akti

Su Altı  Sporları Kulübü olarak; yıl boyunca gerçekleştirdiğiniz  teorik ve pratik  eğitimler ve  organizasyonlar ile kampüs kültürüne sağladığınız katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla ödülü almaya hak kazandınız: Deniz Rüzgar Sinoplu, Görkem Çetin, Berk Çirişçi, Ali Kurtuluş Yaltıraklı, Sinan Tuna Alkan, Uğur Irmak, Emirhan Aktaş, Sertaç Karahoda, Emre Şimşek, Eda Erata, Ekin Işım, Ceyla Kalpakoğlu, Navdar Karabulut, Alper Gül

Tiyatro Kulübü SUO olarak;  Çocuk Oyunu turnesi, Azizname \'95 (Tiyatro Oyunu) Savaş Çiçekleri (Çocuklar için Tiyatro Oyunu) SUOyuncuları Tiyatro Festivali (Üniversitelerarası) ile Üniversitemizi başarıyla temsilinizden dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülünü almaya hak kazandınız: Baran Yurtkulu, Berkay Yılmaz, Cansu Kebabçı, Cem Topçuoğlu, Ceren Aksel, Dilara Çilek, Doğa Er, Eren Ünal, Ece Deniz, Ece Utku, Ecem Güleç, Ege Umur Er, Fulya Güney, Gizem Keçeci, İpek Efe, İrem Efe, İskalen Cansu Topçu, Kübra Nur Güneş, Mert Şen, Mert Tanyıldız, Nalan Çetin, Nijat Abbasov, Nihat Berk Özcan, Oğuzhan Çolak, Osman Can Gençyürek, Ömer Faruk Altun, Ömer Faruk Çelebi, Su Sarlar, Tuba Ali, Tuğçe Aykut, Zeynep Cansu Çapan, Zeynep Cansu Çoban, Yaprak Göker, Fikret Çağlar Yüksel

Endüstri Mühendisliği Topluluğu olarak rekor katılım ve geliştirdikleri rekor kaynak ile düzenledikleri IMIS VISION:2020 etkinliği ile kampüs kültürüne  ve okul tanıtımına sağladıkları katkıdan dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Bengisu Sertoğlu, Bensu Ateş, Beril Bal, Berkay Çomak, Berkin Barut, Buse İlay Yıldız, Can Boyacı, Ece Sayar, Ecehan Güler, Ege Birden, Ecem Şolpan, Elif Erman, Erdi Özbek, Esra Yılmaz, Selen Değirmenci, Seman Çetinkaya, Simay Güneş, Yaşar Harzadın, Selin Dayanır, Süleyman Dilaveroğlu, Sıla Kiremitçi, Esma Temel, Sevim Aslı Ehlil, Cansu Kılıç, Eylül Mina Aydın, Silara Sarı, Ezgi Türkeli, Damla Alemdağ, Ceren Aksel, Gülce Özgen, Hilal Özan, Burhan Gökpınar, Bengüsu Özcan, Merve Üre, Gamze İpek Işıldar, Beste Özmen, Esra Karabece, Eda Tezil, Mustafa Mert Akyürek, Beyza Ünsal, İlker Gökalp, Mehmet Akercan, Birce Rabia Suyolcu, Semanur Kaptan, Duygu Ay, Merve Kabukçu, Orhan Dirim, Batuhan Karakuş, Berk Başdemir, Selin Çakırcalı, Begüm Başoğlu, Cem Topçuoğlu, Dila Özev, Berke Çiçek, İzel Özman, Sare Aksoy, Ceren Algan, Manolya Kabadayı, Göktürk Toygar Kızartıcı, Şeyma Burcu Gülşen, İrem Arık, Erol Berk Tezel, Egemen Köken, İlayda Dülger, Alper Yalınkılıç, Berkay Civil, Tuğçe Sayar, Özge Doğan, Pınar Özbilen, Buse Çoğal, Kadir Eren Ünal

"We would like to congratulate you for your success to organize Holi Fest'15" Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Mohammad Mirza Salman, Tabarak İftikhar Paracha, Yousuf Rehman Azeemi, Muzammil Iqbal, Mahmood Mahmood, Begüm Kobanbay, Taimour Bin Shaheen, Najaf Ali Jam, Aakash Kumar Dharma, Ali Zain Kara, Aqsa Hakeem Baloch, Syed Moin

ODASU Tiyatrosu oyunucuları olarak, "Gidelim mi Artık?" isimli oyunuzun ile sınıf dışı öğrenme ortamlarındaki performansınız ve Sabancı Üniversitesi'ni temsilinizden dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Ece Tekbulut, Ecem Erhamza, Selin Meral, Berkcan Külahlı

SUŞenlik’14 Ekibi olarak "Offtown Festivali 2014" etkinliğini başarıyla gerçekleştirerek kampüs kültürünün zenginleştirilmesine yönelik başarınızdan dolayı Sertifika+Tuğla+Maddi Katkı ödülü almaya hak kazandınız: Selin Alıncak, Yaprak Göker, Halis Güven, Cansu Tetik, Begüm Çimen, Ayşenur Hüseyinoğlu, Selçuk Eruçman, Beyza Girgin, Celal Yanpar, Ömer İzmiroğlu