2017 Ödülleri

Turkish

 

2016-2017 akademik yılında, 48 kulüp ile 490 etkinlik gerçekleştirilirken; 30 branşta 319 müsabakada 38 takımla, arkadaşlarımız üniversitemizi başarıyla temsil etti.

 

 

Hasan Ege Birden, üniversitemizde yeni girişli öğrenciler için mentorluk programında 5 yıl boyunca süpervizörlük yaparak kampüs kültürüne katkıda bulunduğunuz için Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız.

Rubi Can İçliyürek, üniversitemiz resmi müsabakalarında gönüllü olarak gerçekleştirdiğiniz anonsörlük görevi üniversitemizde ilk kez sizlerin katkısı ile gerçekleşmiştir. Bu faaliyetiniz ile spor kültürüne olan katkınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız.

 

 

Hayal Edin Gerçekleştirelim - "Dünya Parmaklarımın Ucunda" isimli proje yarışmasında gösterdiğiniz başarıdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Altuğ Ceceli, İpek Köse, Umur Kurtuluş.

 

 

Art Club Yönetim Kurulu olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler ile kampüs kültürüne olan katkınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Muratcan Serdar Canlı, Esen Erdemgil, Elif Sinem Durak, Mine Kazancı, Nazlı Gültepe, Nazlı Torun.

 

 

Go Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler, workshop ve projeler ile kampüs kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Berk Aktuğ, Mehmet Salim Turgut, Metehan Açıkgöz, Yağız Yalçıntaş.

 

 

SUFIRST Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, Sabancı Üniversitesi Oryantasyon'16 etkinliğinde gerçekleştirdiğiniz aktiviteler ve workshoplar ile kurumsal işleyiş ve kampüs kültürüne olan eşsiz katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: A. Atakan Demir, Bora İkizoğlu, Onur Parlayan, K. Tolga Atam, Mehmet Akif Nayman, E. Tayanç Ecer, Emre Yavaş, İlayda Ademoğlu, Ceren Deniz Yazıcıoğlu, Miray Turan, Banu Çetinkaya, Recep Temelli, Aras Atmaca, Cavit Çakır.

 

 

Tea Talks with CEOs Yönetim Kurulu üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz C+ görüşmeler ve San Francisco görüşme gezisi ile kurumsal kültüre olan katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Ece Nur Göktaş, Fatih Öztoprak, Sevde Büyükdoğan, Beste Dağlı.

 

 

Politika Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, Güvenlik Zirvesi, Enerji Zirvesi, Referandum etkinliği ve gerçekleştirdiğiniz diğer değerli etkinlikler ile kurumsal kültür ve kampüs kültürüne olan önemli katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Berkay Doğan, Betül Kılınç, Buse Yıldız, Doğanay Bozdağ, Fatih Selim Tanrıkulu, Feyza Bektaş, Furkan Emek, Hilal Tanrıkulu, Hüsnü Kanber, Kerem Kılıç, Kübra Nalçacı, Muhammed Enes Şimşek, Şevval Tufan, Yusuf Çolak.

 

 

SUMAK Gastronomi ve Yemek Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler, workshop ve projeler ile kurumsal işleyişe ve kampüs kültüre katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Ulaş Mergen, Semih Dilmaç, NAzif Can Akçalı, Kerem Akıllıoğlu, Didem Alkan.

 

 

We would like to congratulate the SUMUN Club for their success got in GSMUN Conference'17 with Extracurricular Activities Award: Omer Serhat Dai, Wajihullah Khan, Amir Ali, Usman Syed, Talha Karaca, Mobeen Ahmad, Mohamed Maarouf, Engin Tayanç Ecer, Yusa Senel.

 

 

Üniversitemiz Triatlon, Kros, Bilek Güreşi, Bilardo ve Badminton takımlarının kurulması ve Türkiye Şampiyonası'na katılımında gösterdiğiniz öncülük ile üniversite spor kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Alican Maraşlı, Sevde Büyükdoğan, İzer Koen, Radzhap Thkilov, Ertan Aktosun, Muhammet Çelik, Sarp Gürce, Hüseyin Tufan Usta.

 

 

Ultimate Frisbee ekibi olarak, Federasyon Şampiyonası Oyunun Ruhu birinciliğiniz ve Offtown Festival Sportstown'da gerçekleştirdiğiniz Ultimate Frisbee Turnuvası ile spor kültürü, kurumsal kültür ve kurumsal işleyişe olan katkılarınızdan dolayı Sertifika ödülünü almaya hak kazandınız: Murat Sarp Koçak, Abdullah Ögür İdiş, Abdurrahman Ayan, Ata Han Atılgan, Atacan Tütüncüoğlu, Bilge Uysal, Buse Nur Karatepe, Büşra Keskin, Çiğdem Ceyda Düzgeç, Cem Alptürk, Demir Demirel, Erkin Alaçamlı, Furkan Özhan, Güneş Büküşoğlu, İlker Gökalp, Metehan Açıkgöz, Ömer Faruk Gider, Alp Recep Dayan, Mehmet Salim Turgut, Ulaş Nuhoğlu, Mücahit Umut Onat, Mehmet Şahinöz, Gökçem Gökmen, Pelin Kapıcıoğlu, Ece Yıldırım, Zeynep Durmaz, İrem Nur Öztürk.

 

 

Yıllarca üniversite spor takımlarımızı temsil eden ve bu yıl mezun olacak başarılı sporcularımız. 

 

 

Sabancı Üniversitesi'ndeki akademik hayatınız boyunca; Offtown Festival Komitesi'ndeki görevleriniz, ve (SuOyuncuları) Tiyatro Kulübü'nde olan oyunculuk ve yönetim rolleriniz ile kurumsal kültür ve kampüs kültürüne olan eşsiz katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Emir Adıbelli.

 

 

Sabancı Üniversitesi'ndeki akademik hayatınız boyunca; Offtown Festival Komitesi'ndeki görevleriniz, ve (SuOyuncuları) Tiyatro Kulübü'nde olan oyunculuk ve yönetim rolleriniz ile kurumsal kültür ve kampüs kültürüne olan eşsiz katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Dilara Çilek.

 

 

SUSS (Sualtı Sporları) Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler, workshop ve projeler ile kampüs kültürüne ve spor kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Emre Şimşek, Ebrar Nefes, Ertuğrul Talha Atlıhan, Berk Yağlıoğlu, Onur Cengiz, Sinem Kurnaz, Oğulcan Oymacı, Görkem Çetin, Ata Meriç Köksal, Atakan Güven, Atalay Onay, Batuhan Şener, Fethi Turgut Yılmaz, İrem Kasapoğlu, Kerem Çıtak, Sıla Akpınar, Ali Arda Gençali.

 

 

Ekonomi ve İşletme Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz zirve etkinlik "Büyük Buluşma'17" ve tüm değerli etkinlikler, eğitimler, workshop ve projeleriniz ile kampüs kültürüne, kurumsal kültüre ve kurumsal işleyişe katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Aras Atmaca, Deha Çun, Ahmet Erdi Uzun, Arda Öner, Ecem Dinçal, Emir Özakat, Burak Venedik, Gülçiçek Yılmaztekin, Ahmet Emre Beledin, İzel Özman, Ceren Deniz Yazıcıoğlu, Neslihan Kandolu, Özgür Deniz Bayrak, Burçe Doğrar, Ece Kavurga, Sezen Dönmez, Atakan Başdüzen, Oğulcan Doğan, Kaan Kırhan, Ahmet Sinan Güneş, Berkan Horuzoğlu, Elif Büyükekşi, Seçkin Soysal, Eren Pir, Kaan Uçak, Aleyna Akpınar, Berçem Ceylan, Mert Can Demirkaya.

 

 

Doğa Sporları (SUDOSK) Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler, workshop ve temsiller ile kampüs kültürüne, spor kültürüne ve kurumsal işleyişe olan katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Emre Ekinci, Gürkan Soykan, Özge Alabay, Abdurrahman Ayhan, Erkin Alaçamlı, Abdullah Özgür İdiş, İsmail Dorukan Gülmez, Batuhan Demirtaş.

 

 

ENSO-IEEE Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlik, eğitim ve workshopların yanı sıra; TUGCON'17 (Turkish Gaming Convention) ve SU TechDays'17 isimli iki zirve etkinliğiniz ile kurumsal işleyişe, kampüs kültürüne ve kurumsal kültüre olan katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Berkin Barut, Ömer Uyan, Baran Erdoğan, Begüm Çelik, Berfu Kocabaş, Berk Bilir, Berk Türetken, Berke Tekin, Beste Özmen, Buket Karakaş, Deniz Akgün, Ecenaz Türkoğlu, Emre Yavaş, Hakan Erentuğ, Kutay Altıntaş, Melih Kurtaran, Pınar Ön, Name Gebeceli, Tuana Akgün, Tuğberk Dalkılıç, Yuşa Emek, Zehra İlayda Üstün, Selin Kaya, Ezgi Öztaş, Soykan Bayız.

 

 

SUSail Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler ve başarılı temsiller ile kampüs kültürüne, spor kültürüne ve kurumsal işleyişie katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Arda Güller, Hakkı Tataroğlu, Atakan Özler, Kübra Kızılırmak, Murat Beşkök, Berra Sayın, Emre Erdi, Elif Kösoğlu, Taşkın Tatoğlu, Mehmet Manavoğlu, Can Savcıgil, Onat Uzunyayla, Buğlem Sezer, Çağrı Uluç Yıldırımoğlu, Celal Canol Taşgın, Kemal Carfi, Şevval Gök, Ahmet Onur Koç, Selin Metin, Ali Yasin Akalın, Berk Emre Aydemir, Ece Utku, Oğulcan Altıntaş, Gizem Aydın, Mümin Can Boyacıoğlu, Banu Ünal, Zeynep Arıman, Mert Duyar, Melis Kaptanoğlu, Sinan Gök, Özüm Başkan, Buse Şantalar, İlayda Sayit, Lisya Reyna, Batu Gökalp, Selinay Yılmaz, Günsu Eskicioğlu, Çiğdem Ceyda Düzgeç, Güneş Başak Özgün, Iraz Gülce Gaygusuzoğlu, Dilara Ademoğlu, Ceyda Payzın, İdil Yiğitler, Mert Güngör, Yasemin Sülün, Serhat Sönmez, Utku Gürsel, Ata Altunbaş, Ege Onat, Öykü Kapçak, Cem Kaan Karataş, Ömer Cilvez, Ayberk Sözen, Beray Çakıroğlu, Barışcan Savaş, Burcu Çıracı, Alp Alacakaptan, Can Akşit, Ezgi Aratay, Tunç Şimşir, Eylül Naz Kırelli, Dila Nil Kılıç, Kutay Arkan, Ece Cinüçen, Tuğçe Sayar, Kerem Çekirdek, Tuana Ezgi Mendirek, Beliz Uslu, Taygun Özcan, Fatih Savaş, Alara Ekin Keleş, Mustafa Göktürk, Ara Kris Ütücü, Gözde Şentürk, Selim Demirbilek, Sönmez Akıllı.

 

 

Genç Girişimciler Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikleri, eğitimler, workshop ve projeler ile kampüs kültürüne, girişimcilik kültürüne ve kurumsal işleyişe katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Melike Cezayirlioğlu, İpek Gerdan, Onur Parlayan, Kerem Çekirdek, Muhtasham Oblokulov, Buse Sıla Altınsoy, Selinay Yılmaz, Zeren Alpoğuz, Emre Kömürcü, Alper Bingöl, Onat Kaya, Gamze Böncü, Muhammed Yuşa Emek, Recep Temelli, Oytun Çağıl Koltuk, Emirhan Koç, Oğuzhan İnce, Emine Şevval Eş, Ceydanur Demiralp, Hakan Çalışır, Ekin Oskay, Alara Başak, Nidanur Günay, Beyza Çavuşoğlu.

 

 

AstroSU Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler ve gönüllü bilimsel kaynak oluşturma faaliyetleriniz ile kampüs kültürüne olan katkınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Recep Temelli, İrem Efe, İpek Efe, Yunus Emre Bahar, Emre Yavaş, Mehmet Yağan, Beste Özmen, İlayda Soybakış, Mert Kurttutan, Kemal Selçuk, Şeyma Camat, Elif Nur Dayı, Onat Kaya, Alp Özalp, Alp Akova, Mustafa Emre Karacar, İrem Duman, Ömer Faruk Yıldırım, Baran Gayretli, Melih Kurtaran, Osman Buğra Seymen, Hakan Buğra Erentuğ, Veysel Er.

 

 

SUDoğa Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak kulübü kurmanın hemen akabinde gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, projeler ve sosyal sorumluluk girişimleri ile kurumsal kültür, kampüs kültürü ve sosyal sorumluluk alanlarındaki katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Cansu Şahin, Begüm Ateşsaçan, Seren Keser, Alihan Seyhun, Büşra Öz, Sude Denizli, Güliz Eserdağ, Melis Akar, Beril Timuçin, Alper Bingöl, Korin Gasia Özkaya, Ceren Gültekin.

 

 

Üniversitelerarası şampiyonalarda, birden çok branşta üniversitemizi temsil ederek üniversite spor kültürüne yaptığınız katkılarından dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Buse Nur Karatepe, Abdurrahman Ayhan, Ata Zaman.

 

 

Sabancı Üniversitesi Erkek Basketbol Takımı oyuncuları olarak, iki ayrı ligde toplam 29 maçta olan başarılı temsilleriniz ile Üniversite rekoru kırmanız ve Üniversite tarihinde ilk kez final 8 başarısı göstererek kurumsal kültür ve spor kültürüne yaptığınız katkılardan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Emirhan Hızıroğlu, Oğuz Onat, Baturhan Paksoy, Deniz Artan, Can Özcan, Berat Darcan, Safa Can Fettahoğlu, Ömer Bartu Onaran, Diljen Bal, Uğurcan Turunç, Efe Nadir, Arda Sağdık, Bilgin Bilginsoy, Turgut Kutlay Boya, Tibet Akıncı, Batur Gültekin.

 

 

RadyoSU Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler ve temsillerin yanısıra RadyoSU Günleri isimli etkinliğiniz ile de kampüs kültürüne ve kurumsal işleyişe önemli katkılarınızdan dolayı Sertifika ve Tuğla ödüllerini almaya hak kazandınız: Övgü Şeniz Çetin, Zahide Tuğba Sarı, İlker Gökalp, Berke Serdar, Onur Güllapoğlu, Selen Gönül, Hatice Deniz Zorlu, İlkercan Kaya, Ekin Lal Yapıcı, Aziz Burak Eroğlu, Kaan Erdem Yurdakul, Volkan Kıdan, Mehmet Akif Nayman, Ahmet Atakan Demir, Bilge Topak, Eylül Tekeş, Ali Can Özdemir, Belce İnanç, Bengüsü Özcan, Kamil Tolga Atam, Berk Doğa Yüksel, Ceyhun Gülcan, Doğu Ziylan Uyar, İrem Erdir, Güren İçim, Muratcan Çizmeci, Mehmet Berke Akar, Ayca Yamanca, Berfu Karaca, Erkut Gürol, Mete Uncu.

 

 

Müzikus Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak; Çıplak Ayaklar Konseri, Sabancı Üniversitesi 17. Açılış Konseri ve diğer değerli konserleriniz, etkinlikleriniz, eğitimleriniz ile birlikte Kadıköy Gençlik Festivali ve Offtown'17'de üstlendiğiniz liderlik rolleri ile kampüs kültürü, kurumsal kültür ve kurumsal işleyişe olan katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Adnan Can Kıran, Atahan Uygur, Buğrahan Atar, Burak Aksar, Burak Pahsa, Can Farsak, Canberk Taşkın, Deniz Ece Susuz, Deniz Onural, Dila Özev, Ege Kumkumoğlu, Erkin Alaçamlı, Ezgi Aktuğ, İskalen Cansu Topçu, Jiyan Baran Bükün, Kaan Korkmaz, Kartal Uçar, Kenan Akpınari Leyla Bezekli, Mehmet Salim Turgut, Melih Utku Ekşi, Melis Koçer, Mustafa Emre Karaçar, Onur Sinan Toğrul, Orhun Barış, Özkan Okan, Rabia Tunçbilek, Şevval Çalış, Sinan Topaloğlu, Yaprak Buse Çağlar, Zeynep Seda Birinci.

 

 

SUDance Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler, workshop ve projelerin yanısıra, rekor katılım ile gerçekleştirdiğiniz zirve etkinliğiniz SUDance Night'17 ile kurumsal işleyişe, kurumsal kültüre ve kampüs kültürüne katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Dila Özev, Can Farsak, Şevval Çalış, Berk Karaağaç, Ege Erdoğan, Eylül Atagün, Miray Turan, Berna Gün, Recep Temelli, Merih Anıl Değirmenci, Ege Güldalı, Barış Sevilmiş, Onur Sinan Toğrul, Pınar Ön, Ahmet Kaan İpekören, Melis Bayer, Çoruh Şimşek, Sarp Kölgesiz, Selin Kutlu, Güneş Kocaman, Arzum Tükel, Selin Alara Dalgıç, Utku Gürsal, Yaren Su Saatçi, Göktuğ Ergün, Sıla Somoğlu, Sezen Dönmez, Öykü Erçin, Ezgi Akay, Beste Karnibat, Derin Karadeniz, İklim Keleşoğlu, Sinan Salihli, İrem Öztekin, Kerem Çiftçi, Ceyhun Gülcan, Beril Dağtekin, Görkem Akcan.

 

 

Snowboard takımlarında 4 yıl boyunca göstermiş olduğunuz başarı ve liderlikler; Üniversitelerarası Snowboard İstanbul ve Türkiye Şampiyonalarındaki Türkiye ve İstanbul şampiyonluğunuz ve SUSO-SNOW Spor Organizasyonları Kulübü olarak 3. Geleneksel Bansko Turu ve Sportstown festival etkinlikleri ile spor kültürüne olan katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Enes Senemtaşı, Cenkhan Doğan, Yiğit Yur, Aslancan Taş, Canberk Akti, Alexander Gruber, Yiğit Gürle, Yiğit Tunç.

 

 

Endüstri Mühendisliği Kulübü (İES) Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler ve eğitimlerin yanısıra; üniversitemizin en kapsamlı kariyer etkinliği olan zirve etkinliğiniz IMIS'17 PASSION ile kampüs kültürüne, kurumsal kültüre ve kurumsal işleyişe katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Ahu Gök, Ali Murat Yılmaz, Ali Çaka İlkkurşun, Anıl Karamahmutoğlu, Ataberk Özdemir, Berne Ilgaz Ünsal, Şebnem Nur Uzun, Selin Kaya, Öykü Erçin, Sude Oktay, Barış Selçuk, İrem Rodop, Bilge Yücel, İlayda Altındağ, Kerem Çolakbüyük, Emin Kağan Öztemel, Ayça Aner, Ayça Yılmazoğlu, Barkan Var, Beyza Önder, İlayda Yılmaz, İrem Öztekin, Ece Günay, Mustafa Alp Dumrul, Selin Canakgün, Ahmet Kaan İpekören, Berk Türetken, Berk Tahtacı, Berna Gün, Buket Karakaş, Cem Topçuoğlu, Ceren Algan, Çağrı Doğuş İyican, Deniz Maraş, Nur İdil Müftüoğlu, İrem Karaoğlu, Zeren Alpoğuz, Ömer Sezer Koyuncu, Uğur Çürüksulu, Merve Cankız Çoruh, Pelin Özalp, Yasin Güneş, Beyza Ünsal, Tuğçe Sayar, Mehmet Akercan, Merve Kabukçu, Can Boyacıoğlu, Özge Doğan, Kasım Burak Şahin, İlayda Altındağ, Görkem Kır, Ata Özakıncı, Yılmazcem Özardıç, Eda Küçük, Çiğdem Ceyda Düzgeç, Zeynep Duygu Özdoğan, İlayda Begüm İzci, Buse Şantalar, Özüm Başkan, Serhat Sönmez, Ata Avlar, Doğanay Bilgin, Efe Nadir, Elif Yavuz, Enes Gülşen, Ege Tosun, Esat Tozlu, İrem Turan, Mehmet Nihat Öztüzün, Nida Mimir, Oğuzhan Sarı, Süleyman Orçun Karabulut, Pınar Özbilen, Salih Kaya, Sema Günebakan, Seren Keser, Sönmez Akıllı, Taşkın Tatoğlu, Tuğrul Efe Tuna, Ulaş Mergen, Özgün Yargı, Yiğit Sevim, Semih Dilmaç, Onur Erol Mumyakmaz, İrem Karaoğlu, Ege Akar, Selen Yeşildal, Sinan Emre Koşunda, Bersu Deniz, Eda Yardım, Rubi Can İçliyürek, Tuğberk Dalkılıç, Mert Can Özdemir, Egehan Yorulmaz, Berke Eruz, Ceyda Nur Köklü, Nazlı Değirmencioğlu, Enes Gençoğlu, Ersagun Sayın, Güliz Eserdağ, Canberk Karabacak, İlayda Palamut, Ayşe Ekin Alço, Buket Karakaş, Simge Demir, Dilay Yıldız, Ezgi Öztaş, Doğanay Karakış, Barkın Meral, İrem Gürbüz, Kerem Kaya, Hakan Gökhan Yusufoğlu, Ülkem Kartal, Yağmur Dinçel, Ata Özakıncı, Gökçe Keleş, Sıla Kuzu, Selin Öykü Gündoğdu, Nilda Aydın, Ece Baş, Oğuzhan Tavşan, Pelin Özalp, Dilara Durak, Alara Ekin Keleşoğlu, Gamze İpek Işıldak, Barış Yiğit Dağlıoğlu, İdil Burcu Eren, Öyküm Eskici, Asya Canoğulları, Selin Kutlu, Arzum Tükel.

 

 

Türkiye Üniversitelerarası Şampiyonalarında gösterdiğiniz üstün bireysel başarılar ve aldığınız derecelerden dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Selen Sop, Atahan Atılgan.

 

 

SUOyuncuları (Tiyatro Kulübü) Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak "Gergedanlar" ve "Salı'yı Perşembe'ye Bağlayan Gece" isimli oyunlarınız ile kampüs kültürüne olan katkınız ve başarılı temsillerinizin yanında; Kadıköy Gençlik Festivali'nden üstlendiğiniz liderlik ile kurumsal kültüre katkınız ve Barış Gezegeni isimli çocuk oyunu sayesinde ulaştığınız 1500 çocuk ile sosyal sorumluluk alanındaki katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Baran Melih Çelik, Ceren Aksel, Ece Deniz, Fatma Nalan Çetin, Ege Akar, İdil Erdoğan, Roy İstiroti, Deniz Dinçer, Hatice Begüm Göktepe, Aysu Boğatarkan, Burak Almaç, Tuğçe Aykut, Duygusu Güneş, Gülnaz Erol, Ömer Faruk Altun, Pamir Şen, Abdulsamet Aktaş, Aleyna Kütük, Barış Dağlıoğlu, Barış Ülgen, Begüm Çelik, Beyza Ergincan, Boran İslamoğlu, Deniz Aslan, Deniz Onural, Doğa Yüksel, Ece Günay, Ege Sarp, Emre Kaygısız, Gülçin Uras, İrem Duman, Kağan Korkmaz, Mısra Karallı, Oğuzhan Tavşan, Yaren Hocaoğlu, Yusuf Çelebi, Zeynep Duru Kızılkaya, Zeynep Melis Meriç, Cem Topçuoğlu, Bora Dirilgen.

 

 

Artelier Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak, gerçekleştirdiğiniz değerli etkinlikler, eğitimler ve workshoplarınızın yanısıra, dönemsel sergileriniz ile kampüs kültürüne olan katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız:İsmet Baran Sürücü, Fidan Shirmamadli, Tibet İşkesen, Aleyna Kütük, Nurver Şeyma Sel, Nilüfer Sönmez, Nazlı Değirmencioğlu, İlkem Günaydın, Ceyda Nur Köklü, Kayra Ezgi Topkara.

 

 

Offtown Festival'16 komitesi olarak, üniversitemizin en kapsamlı etkinliği olan Bahar Şenliği Offtown Festival'16'yı gerçekleştirerek; kurumsal işleyişe, kurumsal kültüre ve kampüs kültürüne yaptığınız katkılarınızdan dolayı Sertifika, Tuğla ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandınız: Leyla Bezekli, Bilal Şahin, Lara Ulukan, Beyza Kınalı, Ezgi Aydın, Oğuz Öztürk, Onur Özmen, Şevval Çalış, İdil Erdoğan, Burak Pahsa, Kağan Özgüney, Zeynep Nur Talaş, Hüseyin Güven, Dilara Sarı, Uğur Koç, Canberk Taşkın, Ercan Usta, Kartal Batuhan Uçar, Ege Saraç, Orhun Bars, Ece Sevinç, Gülce Özgün, Berfin Yılmaz, Tuba Terhan, Pelin Özalp, Oğuz Yüksek, Özgün Yargı, Sıla Savaş, Sinan Topaloğlu, Kenan Akpınar, Ezgi Aktuğ, Duru Börü, Emre Ertem, Rabia Tunçbilek, Hasan Gökdağ, Selin Naz Vural, Hazal Erkan, Onur Güllapoğlu, Erkin Alaçamlı, Fatih Turhan, Oğuzhan Çolak, Eylül Tekeş, Yaprak Buse Çağlar, Ezgi Altun, Barış Çiftçi, Aybike Tombak, Eren Hortum, Can Farsak, Enes Senemtaşı, Çağla Dilaver, Merve Turan, Pırıl Öneren, Alp Giray, Emre Öç, Metehan Mutlu, Arca Öz, Kaan Kalaycı, Ethem Tunal Hamzaoğlu, Berk Göktaş, Yusuf Sar, Ege Yıldırım, Burak Aksar.