2018 Ödülleri

Turkish

2017-2018 akademik yılında, 50 kulüp ve 41 spor takımıyla yüzlerce etkinlik düzenleyen ve müsabakada yer alan öğrencilerimiz Üniversitemizi başarı ile temsil etti.

 

 

2017-2018 Akademik Yılı boyunca BAGEM Öğrenci Danışmanları, Peer Writing Fellows, Proje 302 workshopları, Major Fest gibi proje ve etkinliklerde gösterdikleri liderlik ve üstün başarıdan dolayı öğrencilerimiz Sertifika ödülünü almaya hak kazandılar: Utku Akman, Fatma Esen Erdemgil, Nur Ertürk, Laraib Tanveer, Tania Tariq, Ayşe Yanmaz, Cansın Yelekli.

 

Geçtiğimiz Akademik Yıl içinde kurulan ve kurulduğu dönemden itibaren kampüste sağlıklı yaşam kültürünü yaymak için etkinlikler gerçekleştiren Suwell Kulübü, Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Seçil Sayhan, Nazif Can Akçalı, Name Gebecelioğlu, Ezgi Bal, İmge Kıpçak, Cem Alptürk, Ecem Dinçdal, Mehmet Alp İmrek, Muharrem Yasin Güneş, Özlem Özyoran, İpek Köse, Ezgi Bal, Emir Özakat, Açelya Doğan, Duygu Özdoğan.

 

Çağdaş Sirk Sanatları Kulübü yıl boyu gerçekleştirdiği etkinlikler ile kampüs hayatını ve özellikle Üniversite Merkezi çim alanı renklendirerek Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Alp Recep Dayan, Can Farsak, Çoruh Şimşek, Alper Giray, Deniz Akural, Dila Özev, Duru Börü, Ece Demirbolat, Emre Şahiner, Furkan Özhan, Kamil Kaan Şahin, Naz Bektaş, Ozan Yücel, Selçuk Yılmaz, Zehra Pınar Uyar, Mert Karakaya.

 

Geleneksel Japon Günü etkinliklerini bu yıl ilgi çekici aktiviteleri ve Japonya başkonsolosunun da katılımıyla çok sayıda öğrenciye ulaştıran Türk Japon Kültürel Etkileşim Kulübü Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Berk Emre Sarıbaş, Gürsel Simin Soysal, Deniz Naz Bayram, Adnan Burak Ayaz, Sara Nil Acarsoy, Bulut Kuşkonmaz, Özgün Nazlı Sümer, Mehmet Berkay Yürüdür, Mine Turan.

 

Stüdyo günlerinde öğrenci kulüplerinin birbirinden güzel fotoğraflarını çeken; dönem sonu sergileri, fotoğraf yarışmaları ve eğitimleriyle kampüsü canlandıran Fotoğraf Kulübü Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Tuana Uğur, Merve Üre, Kemal Ertuğ, Burak Şahin, Zeynep Demirbaş, Ekrem Yüksel.

 

International Day, Speed Meeting with Student Clubs, Game Night, and Open Mic 2018 were only some of their organizations this year. We would like to thank International Students Club for their contribution to the integration of international students. They received the Certificate Award: Jane Lee, Oğuz Öztürk, Syed Hunain Imran, Mihriban Koç, Nida Tayab, Zainab Maelainin, Meriem Lharch, Zeerak Fatima Syeda, Hussain Shah, Mohamed Adly, Emin Elyakubi, Danial Kadiri, Aidana Parimbekova, Arslan Şahin, Ajten Fejzullahu, Javid Mammadov, Orkhan Mammadov.


Bu yıl yeniden aktif hale gelen ve medyanın çeşitli alanlarındaki tanınmış isimlerle gerçekleştirdikleri kampüs söyleşileriyle, deneyimlerini öğrencilere aktarmalarını sağlayan Medya Kulübü Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Kaya Aslankara, Ceren Anıl, Nidanur Günay, İrem Güngör, Büşra Yanılmaz, Arda Fitoz, Dilay Yıldız, Şükrü Baktır.


2017 Türkiye Gençler Şampiyonaları’ndaki U21 şampiyonluk ve ikincilik dereceleriyle Üniversitemizi başarıyla temsil eden ve bizleri gururlandıran Briç Kulübü Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Enes Gülşen, Ahmet Enes Deveci, Metecan Kalaycı, Cem Kaan Karataş.


Her yıl olduğu gibi yine gerçekleştirdikleri eğitimler ve gezilerle öğrencilerin sportif yaşam alışkanlıkları kazanmasına büyük katkı sağlayan Doğa Sporları Kulübü Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Bilge Uysal, Abdurrahman Ayhan, Dila Kurumahmutoğlu, Eda Gail Sağman, Pelin Kapıcıoğlu, Cavit Çakır, Furkan Özhan, Özge Alabay, Yusuf Özsoy, Özüm Başkan, Alper Bingöl, Doğan Tuna Gergüz, Erkin Alaçamlı, Abdullah Özgür İdiş, İrem Nur Öztürk, Ezgi Altun, Batu Başaran.


Start-up Pitching’17, Mezunlarla Girişimcilik, şirket ziyaretleri ve Berlin gezisi bu yıl gerçekleştirdikleri değerli etkinliklerden yalnızca birkaçı. Üniversitemizin girişimcilik kültürüne katkı sağlamaya devam eden Genç Girişimciler Kulübü Sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Onur Parlayan, Hakan Çalışır, Gamze Böncü, Nidanur Günay, Hazal Demir, Merve Şahin, Çiçek Aykanat, Eliz Doğan, Kaya Kapağan, Emine Şevval Eş, Firuze Alinda Ağa, Selami Doğan Akansu, Lara Erdinç, İpek Gerdan, Mustafa Ozan Yıldırım, Turhan Hıdıroğlu, Efe Şencan, Yiğit Tekinalp, Melis Deniz Yılmazişçi, Onur Cıngıllı, Zeki Oğuzhan İnce, Ekin Savaş, Oğuzhan Tavşan, Hasan Ertuğrul Çınar, İlker Aşık, Ekin Sarıkaya, Ege Pamuk, Selahattin Gürüf, Oytun Çağıl Koltuk, Nurullah Çırak, Muharrem Altunbağ, Melike Cezayirlioğlu, Ahmet Tarık Deniz.


Üniversite Sporları Federasyonu’nun, 2016-2017 öğretim yılı istatistiklerine göre 4.704 öğrencimiz arasından oluşturduğumuz 41 takımımızla; “Sportif Müsabakalara Katılım Sıralamasında”, Vakıf Üniversiteleri arasında açık ara birinci olduk. 190 üniversitenin yer aldığı tüm üniversiteler sıralamasında ise;  4. sırada yer aldık.

Sporcu arkadaşlarımız yoğun ders ve sınav programları içinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki müsabakalarda; üniversitemizi büyük bir özveri, gurur ve sportmenlik ruhuyla temsil etmişlerdir. Tüm takımların katkısıyla elde edilen bu güzel ve anlamlı başarı için, spor takımlarımıza ve sporculara teşekkür ediyoruz. 

 

Üniversitelerarası Korfbol 1. Ligi’nde önemli başarılara imza atarak İkinci olan Korfbol Takımı’mız Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Metin Arca Öz, Ege Yıldırım, Kaan Kalaycı, Ataberk Batın Veral, Furkan Coşkun, Pınar Şentürk, Umay Yağmur Göksu, Saba Paktarigh, Berkay Öngül, Buket Karakaş, Yılmazcem Özardıç, Berk Türetken, Sude Sena Gönenç, İrem Sütpideler, Nilüfer Sunar, Naya Müderris.


Her yıl aramıza yeni katılan öğrencilerle beraber büyüyen SUFirst,  bu yıl da Lisans Oryantasyon günlerinde 350 kişilik gruplarla düzenlemiş oldukları, ICE BREAKING etkinlikleriyle, yeni gelen öğrencilerimizin uyum sürecine katkıda bulundular. SuFirst Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Melih Kurtaran, Ahmet Atakan Demir, Bora İkizoğlu, Emre Yavaş, Ceren Deniz Yazıcıoğlu, Onur Parlayan, Tolga Atam, Nergis Bilge , Cavit Çakır, Berk Turhan, Miray Turan, Ekin Oskay, Dilay Yıldız, Beste Özhan, Deniz Koç, Ceyda Ömür, Aras Atmaca, İlayda Ademoğlu, Dilara Güreşçi, Ece Demirbolat, Barış Çiftçi, Ertuğrul Kılıç, Görkem Köse, Gözde Binici, İlker Aşık, Özge Demirok, Büşra Kuloğlu, Selçuk Yılmaz, Selahattin Gürüf, Yasemin Utkueri, Yusuf Gürsoy, Zeynep Alkan, Zeynep İlhan, Doğan Tuna Gergüz, Saruhan Serter, Pınar Uyar, Emre Şahiner, Naz Bektaş, Pınar Ön.


Yıl içinde birçok seminer ve atölye düzenleyen Psikoloji Kulübü; bu yıl ilk kez organize ettiği Psikoloji Zirvesi’17’yi kampüs dışına da açık olarak gerçekleştirdi. Kulüp Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Semih Özsoy, Ezgi Aktuğ, Ecem Zenbelli, İklim Keleşoğlu, Alp Akova, İlayda Yılmaz, Sanem Akkurt, Selen Gönül, Ece Çağlak, Aslı Akman.


TAYK, Campus Cup ve daha birçok yarışta aldıkları derecelerle Üniversitemizi başarılı şekilde temsil etmenin yanında yıllardır verdikleri profesyonel yelken eğitimlerini de devam ettiren Yelken Kulübü Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Murat Beşkök, Ece Cinüçen, Çağrı Uluç Yıldırımoğlu, Selen Metin, Kemal Carfi, Naz Kırelli, Tuğçe Sayar, Utku Gürsal, Mümincan Boyacıoğlu, Yasemin Sülün, Kerem Çekirdek, Taşkın Tatoğlu, Mehmet Manavoğlu, Melis Kaptanoğlu, Ahmet Onur Koç, Ali Çaka İlkkurşun, Yiğit Sünnetçioğlu, Ata Altunbaş, Toygar Durak, Kübra Kızılırmak, İzlem Kurt, Zeynep Arıman, Buse Nur Kartepe, Buket Bayraktar, Barış Palut, Defne Çirci, Kaya Kapağan, Alperen Yaşar, Deniz Küçükahmetler, Sadık Ege Balkan, Cem Kaan Karataş, Duygu Öperli, Berkay Bahtiyar, Sönmez Akıllı, Dilara Müstecep, Ceren Yazıcıoğlu, Egehan Işıldar, Aziz Kurt, Kayla Nelin Sezer, Begüm Çelik, Sena Yazıcı, Hakkı Tataroğlu, Atakan Özler, Zeynep Sıla Somoğlu, Aybars Çamlıbel, Nergis Bilge , Onur Kaptanoğlu, Sabanur Mete, Sena Naz Havuz, Kürşat Saim Tuna, Şevval Gök, Arda Mert Güner, Barkın Kaplan, Batu Gökalp, İpeknaz Özden, Sinan Gök.


Politika Kulübü, gerçekleştirdikleri ilk yurt dışı program olan Brüksel programı, Ankara programı, başkonsolos söyleşileri ve seminerler ile kurumsal kültüre olan önemli katkılarıyla Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Yunus Berkay Doğan, Feyza Bektaş, Hilal Tanrıkulu, Kerem Kılıç, Hakan Öztürk, Ayşe Ecer, Cem Akgüngör, Doğanay Karakış, Ebru Hatice Yıldız, Elif Seven, Muhammed Enes Şimşek, Ertuğrul Yıldırım, Berk Obuter, Fatih Durmaz, Buse İlay Yıldız, Fatih Kıhtır, Francesco Hela, Kübra Nalçacı, Mahmut Tayyip Çankaya, Saleh Ekaidi, Nur Hüseyin, Sinan Karaoğlu, Talha Balın, Zehra İlayda Üstün, Şamil Özdil.


Yurtiçi ve yurtdışı görüşmelerini hız kesmeden sürdüren CEO’larla Çay Sohbetleri ekibi, bu yıl Çay Sohbetlerini ilk kez kampüse de taşıyarak Tea Talks on Stage’i organize etti. Kulüp, Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Alara Buyuran, Orçun Karabulut, Fatih Öztoprak, Ömer Hoşhanlı, İrem Gürbüz, Leyla Yılmaztekin, Emre Aydemir, Güliz Eserdağ, Sude Denizli.


36 Üniversite takımının katıldığı Tenis Türkiye Şampiyonası’ndan Üçüncülük ile dönen Kadın Tenis Takımı’mız Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Öykü Tınkış, Çiğdem Ceyda Düzgeç, Zeynep Gürsoy, Nergis Bilge.


Yıl boyunca sundukları 100’lerce yayının yanı sıra; gerçekleştirdikleri eğitimler, performanslar ve RadyoSU günleriyle kampüse renk katan Radyo Kulübü Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Alican Özdemir, Berke Akar, Berke Serdar, Ceyhun Gülcan, Deniz Zorlu, Berk Doğa Yüksel, Güren İçim, Onur Güllapoğlu, Övgü Şeniz Çetin, Muhammed Çelik, Doğukan Öner, Bilge Topak, Onur Güldöşüren, Burak Eroğlu, Derin Ege Erdoğan, Eylül Tekeş, Doruk Soypaçacı, Nergis Bilge, Erdem Yurdakul, Sina Demirci, Yasemin Akyol, Sena Nur Sezer, Şükrü Samet Bal, Cemre Çakar, Derin Bilgin, Zeliha Selen Kural, Atalay Onay, Ekin Oskay, İrem Efe, İpek Efe, Mehmet Akif Nayman, Mete Uncu, Selin Grit, Ufuk Yenigün, Emre Ertem, Ecem Yüksel, Eylül Onar, Deniz Koç, Buse Korkmazgil.


Başarılı sporcularımız Üniversitelerarası Snowboard Ferdi Türkiye Şampiyonu Canberk Akti ve Üniversitelerarası Snowboard Ferdi Türkiye Üçüncüsü Aslancan Taş Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandılar.

 

26 üniversitenin katıldığı Kayak İstanbul Şampiyonası’nı ikincilikle tamamlayarak Üniversitemizi başarıyla temsil eden Erkek Kayak Takımı Sertifika ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: Alexander Gruber, Yiğit Gürle, Kerem Kansu, Arda Başaran.


Yıllar boyunca spor müsabakalarında aldıkları madalyalarla, Üniversitemizi gururla temsil eden, spor kültürüne ve kurumsal kültüre uzun soluklu katkılarda bulunan öğrencilerimiz Seritifka ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandılar: Mustafa Kemal Paksoy, Öykü Tınkış, Enes Senemtaşı, Alexander Gruber.


Her yıl daha da zenginleşen sergi, eğitim ve atölyeleriyle kampüsteki öğrencileri sanatla buluşturan Artelier Seritifka ve Tuğla Plaket ödüllerini almaya hak kazandı: İlkem Günaydın, Nazlı Değirmencioğlu, Melis Değer, Buse Şantarlar, Pınar Gündüz, Su Sarlar, Zeynep Öztaşdelen, Nilüfer Sönmez, Elif Şevval Köroğlu, Sena Yapsu, Aleyna Kütük, Nurver Şeyma Sel, Çağla Akpınar.


Etkinlik sayılarını ve başarılarını bu yıl da yukarıya taşımaya devam eden Ekonomi ve İşletme Kulübü pekçok kariyer etkinliği, seminer, şirket gezisi ve Büyük Buluşma’18 Mega Trendler ile dolu dolu bir yıl geçirdi. Kulüp; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Ahmet Erdi Uzun, Oğulcan Doğan, Aras Atmaca, Gülçiçek Yılmaztekin, Neslihan Kandolu, Ahmet Emre Beledin, İzel Özman, Aleyna Akpınar, Arda Öner, Atakan Başdüzen, Ayşegül Özmen, Barış Güvençoğlu, Berkant Horozoğlu, Berkay Ercan, Beyza Doğrar, Burak Venedik, Çağatay İnalbars, Ceren Deniz Yazıcıoğlu, Defne Çirci, Dorukan Kıpçak, Ece Demirbolat, Emir Özakat, Emre Tutar, Eren Pir, Hasan Ertuğrul Çınar, İlker Aşık, Kaan Kırhan, Melis Değer, Özge Demirok, Pelin Yüksel, Şima Özdemir, Tuna Haska, Ufuk Avcı, Zeynep Karadaş, Zeynepnur Alkan.


Kendi yetiştirdiği eğitmenlerle verdiği dalış eğitimleri ve eğitim gezileri ile kampüs kültürüne önemli bir katkı sağlayan Su Altı Sporları Kulübü; bu yıl etkinliklerini farklı bir boyuta da taşıyarak “Sudan Meseleler” konferansı ile dalış dünyasının önde gelen isimlerini kampüste bir araya getirdiler. Yıl boyunca gerçekleşen etkinlikleri düzenleyen, cesaret ve birliktelik örneği sergileyen kulüp; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Onur Cengiz, Ata Meriç Köksel, Atakan Güven, Atalay Onay, Batuhan Şener, Can Hiçyılmaz, Çağla Akpınar, Defne Yazıcıoğlu, Derin Karadeniz, Ebrar Nefes, Ekin Sarı, Emin Kağan Öztemel, Emre Şimşek, Ertuğrul Taha Atlıhan, Fethi Turgut Yılmaz, İlayda Begüm İzci, Kerem Çıtak, Oğulcan Oymacı, Okan Oral, Sinem Kurnaz, Sıla Akpınar.


Yıl boyunca düzenlediği eğitimler, gerçekleştirdiği performanslar ve SuDance Night ile kampüs kültürüne ve Üniversite temsiline önemli katkılarda bulunan Dans Kulübü; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: İrem Rodop, Gülçin Uras, Eda Türker, Pelin Özalp, Sıla Somoğlu, Aleyna Kütük, Ahlam Sakinah Premjee, Gülce Lale, Öykü Erçin, Esin Eryüksel, İlkay Aleyna Akpınar, Yaren Hocaoğlu, Beren Ilgaz Ünsal, Melis Bayer, İrem Arık, Mebrure Buket Özen, İpek Köse, Oussama Gsimi, Dilara Bolat, Bilgin Bilginsoy, Mehmet Coşan, Arzum Tükel, Taylan Aydoğmuş, Zeynep Yaradanakul, Selin Alara Dalgıç, Ezgi Akay, Göktuğ Ergün, Sarp Kölgesiz, Barış Baran Tozer, Nur Nurdoğdu, Gamze Böncü, İrem Gürak, Ayşe Ecer, Berna Gün, Burcu Eren, Gizem Külekçi, Büşra Yanılmaz, Mine Atalay, Naz Bektaş, Yaren Su Saatçi, Nidanur Günay, İlayda İlkehan, Seçil Sayhan, Recep Temelli, Dilay Yıldız, Buğra Alpagut, Begüm Velioğlu, Güneş Kocaman, Nergis Bilge, Şevval Çalış, Merih Anıl Değirmenci, Ege Güldalı, Umurcan Soğancı, Miray Turan, Eylül Atagün, Dila Özev, Beyda Rojin Boran, Gözde Ertürk, Deniz Aykaç, Duygu Öperli, Ceyda Ömür, Ege Erdoğan, Selin Kutlu, Can Farsak.


Endüstri Mühendisliği Kulübü gerçekleştirdiği değerli etkinlikler ve eğitimlerin yanı sıra; her yıl olduğu gibi Üniversitemizin en kapsamlı öğrenci kariyer etkinliklerinden olan IMIS'18 Risk Intelligence’ı organize ederek kampüs kültürüne ve kurumsal kültüre yaptığı katkılarla; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Ata Özakıncı, Ataberk Özdemir, Ayça Aner, Ayça Yılmazoğlu, Barış Selçuk, Bersu Deniz, Çağrı Doğuş İyican, Canberk Karabacak, Ceyda Düzgeç, Ceyda Nur Köklü, Deniz Maraş, Doğanay Bilgin, Doğanay Karakış, Eda Yardım, Gökçe Keleş, Hakan Gökhan Yusufoğlu, İlayda Palamut, İrem Karaoğlu, İrem Öztekin, Kasım Burak Şahin, Nilda Aydın, Nur İdil Müftüoğlu, Oğuzhan Tavşan, Rubi Can İçliyürek, Selin Kaya, Simge Demir, Sinan Emre Koşunda, Berfu Akbaş, Süleyman Sandal, Ömer Yekta Süzen, Zeynep Yumrutaş, Eralp Gülseren, Sude Oktay, Ezgi Ekin Bilgili, Doruk Ülfer, Tuana Akgün, Burak Asal, Deniz Cangı, Arzum Tükel, Büşra Yanılmaz, Beyda Rojin Boran, Kübra Atlı, Selin Kutlu, Ece Yıldırım, Ebubekir Alimoğlu, Aleyna Güven, Burcu Bilgiç, Buse Ekbaş, Talha Balın, Ayşenur Çerçi, Harun Yiğit Cebelli, Cemre Çakır, Gökçe Altunseven, Merve Şahin, Deniz Coşkun, Alp Ongun, Selin Canakgün, Ezgi Bal, Alp Ergen, Yeşim Yıldırım, Gökhan Özkan, Tutku Tosyalı, Özge Sayın, Öykü Erçin, Naz Ünal, Melike Sönmez, Mine Kazancı, Sera Küçükboyacı, Berna Gün, Eda Küçük, Begüm Yağız, Pelin Özalp, Ülkü Nur Piroğlu, Gözdenur Ayyıldız, Eren İrdiren, Egehan Yorulmaz, Eda Hekimci, Elif Nazlı Yavaş, Begüm Erinç, Melisa Ünlü, Ömer Uğur, Burak Kamil Dambasan, Zeynep Ece Ulutürk, Efe Nadir, Seren Keser, Ali Murat Yılmaz, Beyza Önder, Nihat Öztüzün, Muharrem Yasin Güneş, Nida Mimir, Oğuzhan Sarı.


36 Üniversite takımının katıldığı Türkiye Tenis Şampiyonası’ndan büyük bir başarıya imza atarak İkincilikle dönen Erkek Tenis Takımı’mız; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Mustafa Kemal Paksoy, Deniz Başar, Ender Can Avcıoğlu, Berkin Karaçam.


Başarılı temsilleriyle bizleri gururlandıran bir başka spor takımımız da Erkek Snowboard Takımı. 26 Üniversite takımının katıldığı Snowboard İstanbul Şampiyonası’nda Şampiyon ve 44 Üniversitenin katıldığı Snowboard Türkiye Şampiyonası’nda İkinci olan takımımız; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Canberk Akti, Aslancan Taş, Burak Kadız, Umut Can Özbilen.

 

Kampüs içinde ve dışında yıl boyunca gerçekleştirdiği konserler, bu yıl ilk defa düzenlediği Musiccon Paneli, 18. Geleneksel Açılış Konseri ve Müzikus Fakülte eğitimleri ile bu yılda bizleri müziksiz bırakmayan Müzikus’a teşekkür ediyoruz. Müzik Kulübü kampüs kültürüne ve kurumsal işleyişe olan katkılarından dolayı Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Onur Sinan Toğrul, Dila Özev, Mustafa Emre Karaçar, Melis Koçer, Berkay Yürüdür, Kağan Korkmaz, Sinan Topaloğlu, Ege Yalçınkaya, Deniz Onural, Melih Utku Ekşi, Deniz Ece Susuz, Zeynep Eğilmez, Öykü Yıldırım, Barış Ülgen, Burak Aksar, Kübra Kabataş, Kartal Batuhan Uçar, Leyla Bezekli, Can Berk Taşkın, Can Farsak, Kemal Ege Kumkumoğlu, Sina Barlas.


Erkek Basketbol Takımı’mız bu yıl bir kez daha rekor kırdı! İstanbul 1. Ligi’nde ikinci olarak ilk kez dereceye giren ve tarihinde ilk kez Süper Lig terfi müsabakalarında yer alma hakkı elde eden takımımız Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Emirhan Hızıroğlu, Oğuz Onat, Can Özcan, Ömer Bartu Onaran, Diljen Bal, Uğurcan Turunç, Bilgin Bilginsoy, Turgut Kutlay Boya, Tibet Akıncı, Batur Gültekin, Ege Nalbant, Okan Barlan, Gürhan Barkın Oflaz, Doğancan Çelik, Yağız Kaan Kardeş, Hasan Saruhan Serter, Orhun Artukoğlu, Bahadır Erdem.


Bu yıl kampüste sergiledikleri 3 farklı oyun, Anadolu’daki çocukları tiyatroyla buluşturan “Düşler Bahçesi” çocuk oyunu turnesi ve organize ettikleri Üniversitelerarası Tiyatro Festivali'17 ile yine en aktif kulüplerimizden biri olan Tiyatro Kulübü; Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: İdil Erdoğan, Ceren Aksel, Ege Akar, Abdülsamet Aktaş, Begüm Çelik, Beyza Ergincan, Duygusu Güneş, Ece Günay, Emre Kaygısız, Gülçin Uras, Gülnaz Erol, Melis Meriç, Mısra Karallı, Mert Şen, Ege Sarp, Pamir Şen , İrem Duman, Barış Yiğit Dağlıoğlu, Deniz Aslan, Deniz Onural, Baran Melih Çelik, Barkın Meral, Burak Almaç, Bendecan Atik, Sema Burçe Pazarlı, Dicle Naz Özdemir, Eren Akbaba, Giray Coşkun, Deniz Çağatay, Ecem Öykü Yıldırım, Kübra Kabataş, Tuğrul Ağrikli, Aslı Sinem Başar, Barış Temel, Ülkü Nur Piroğlu, Roy İstiroti, Doğa Yüksel, Ece Deniz, Fatma Nalan Çetin, Sıla Danacı, Barış Dağlıoğlu.


Üniversitemizin en kapsamlı öğrenci etkinliği olan Offtown festivali, geleneği bozmadan bir kez daha başarıyla gerçekleştiren Offtown 2017 komitesi Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı ödüllerini almaya hak kazandı: Berfin Yılmaz, Leyla Bezekli, Burak Pahsa, Beyza Kınalı, Ece Sevinç, Gülce Naz Özgün, Ezgi Aydın, Yaprak Buse Çağlar, Kaan Özgüney, Ege Saraç, Melih Utku Ekşi, Ezgi Aktuğ, İdil Erdoğan, Zeynep Nur Talaş, Recep Temelli.