Kulübe Üye olmak için aşağıdaki Google Classroom linkine tıklayınız

  • Sosyal ve akademik etkinlikler aracılığı ile Türkiyeli ve Uluslararası öğrenciler ile Sabancı Üniversitesi toplumundaki öğretim üyeleri arasında kalıcı bir dostluk anlayışı geliştirmek 
  • Sabancı Üniversitesi topluluğunun, dünyanın dört bir yanından gelen kültürlerle sosyalleşmesi ve etkileşim kurması için bir fırsat sağlamak.
  • Sabancı Üniversitesi'nin uluslararası öğrencilerine ve öğretim üyelerine gerektiğinde idari ve eğitim konularında yardımcı olmak veya temsil etmek.   
  • Bu etkileşimin uluslararası toplumun Türk kültürünü tanımasına yardımcı olmasını bekliyoruz. Buna ek olarak, Türkiyeli öğrenciler ve öğretim üyelerinin, uluslararası öğrenciler ve öğretim üyeleri ile etkileşimini artırarak Sabancı Üniversitesi’nde kültürel deneyimlerin zenginleştirilebilceğine inanıyoruz. 
  • Sabancı Üniversitesi öğrencilerinin Erasmus ve diğer uluslararası eğitim programları ile ilgili çalışmalarına yardımcı olmak.
  • Sabancı Üniversitesi öğrencilerine AIESEC, Avrupa Gençlik Parlamentosu ve Avrupa Birliği projeleri hakkında yardımcı olmak.
  • Uluslararası öğrencileri bir araya getirmek ve dünyadaki kültürleri daha kapsamlı bir anlayışla geliştirmek.
  • Uluslararası öğrencilerin kampüsteki haklarını desteklemek ve dil engeli ile ilgili mücadelelerine yardımcı olmak.
Sameed Ashfaq Chapra
Kulüp Başkanı
sameedashfaq@sabanciuniv.edu
Adinda Maulina
Kulüp Başkanı
adinda@sabanciuniv.edu
Atakan Koçanalı
Kulüp Başkanı
atakankocanali@sabanciuniv.edu
Shynar Baiyr
Yönetim Kurulu Üyeleri
shynarbaiyr@sabanciuniv.edu
Marketing
Nabil Bennani Khir
Yönetim Kurulu Üyeleri
nabil@sabanciuniv.edu
Marketing
Nagham Murad
Yönetim Kurulu Üyeleri
nagham@sabanciuniv.edu
Socials
Arisha Kashif
Yönetim Kurulu Üyeleri
arishakashif@sabanciuniv.edu
Socials
Adele Bizhanova
Yönetim Kurulu Üyeleri
adele@sabanciuniv.edu
Graphics
Ahmed Al-Abdali
Yönetim Kurulu Üyeleri
ahmeda@sabanciuniv.edu
Academia
Taneera Tajammal
Yönetim Kurulu Üyeleri
taneera@sabanciuniv.edu
Academia
Hagar Fadda
Yönetim Kurulu Üyeleri
hagarfadda@sabanciuniv.edu
Academia
Ceyda Güzelsevdi
Yönetim Kurulu Üyeleri
cguzelsevdi@sabanciuniv.edu
Academia
Kali Anas
Yönetim Kurulu Üyeleri
anas.kali@sabanciuniv.edu
Travels