Kulübe Üye olmak için aşağıdaki Google Classroom linkine tıklayınız

 

Sabancı Üniversitesi Dans Kulübü, kısa adıyla SuDance, 2000 yılında kurulmuş olan 10 kulüpten biri olup Sabancı Üniversitesinin en aktif ve kalabalık kulüplerindendir. Dansa ilgisi olanların, dansı sevenlerin,  dansı bir yaşam şekli olarak algılayanların birlikteliğini temsil etmekte olan SuDance'ın düzenlediği dans kursları ve yıl içinde gerçekleştirdiği etkinlikleri üniversitemizin öğrenci ve çalışanlarının büyük ilgisini çekmektedir. Akademik yıl boyunca deneyimli eğitmenler tarafından verilen dans kurslarının yanı sıra çeşitli dönemlerde farklı salon dansları ile ilgili uygulamalı seminerler, dans festivalleri, yarışmaları ve sosyal dans etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Beril irem Avcı
Kulüp Başkanı
berilirem@sabanciuniv.edu
Deniz Kayserilioglu
Başkan Yardımcıları
dkayserilioglu@sabanciuniv.edu
Goktug Korkulu
Başkan Yardımcıları
goktugkorkulu@sabanciuniv.edu
Esin Eryuksel
Yönetim Kurulu Üyeleri
esineryuksel@sabanciuniv.edu
Irem Gurak
Yönetim Kurulu Üyeleri
iremgurak@sabanciuniv.edu
Mebrure Buket Ozen
Yönetim Kurulu Üyeleri
bozen@sabanciuniv.edu
Batuhan Erdemir
Yönetim Kurulu Üyeleri
batuhanerdemir@sabanciuniv.edu
Bengusu Yildirim
Yönetim Kurulu Üyeleri
bengusuy@sabanciuniv.edu
Ceyda Omur
Yönetim Kurulu Üyeleri
ceydaomur@sabanciuniv.edu
Eren Tekesin
Yönetim Kurulu Üyeleri
erentekesin@sabanciuniv.edu
Eylul Atagun
Yönetim Kurulu Üyeleri
eatagun@sabanciuniv.edu
Melisa Yakar
Yönetim Kurulu Üyeleri
myakar@sabanciuniv.edu
Pinar Gul
Yönetim Kurulu Üyeleri
pinargul@sabanciuniv.edu
Rana Islek
Yönetim Kurulu Üyeleri
ranaislek@sabanciuniv.edu
Taylan Aydogmus
Yönetim Kurulu Üyeleri
taylanaydogmus@sabanciuniv.edu
Yasemin Ozkut
Yönetim Kurulu Üyeleri
yozkut@sabanciuniv.edu
Zeynep Ozer
Yönetim Kurulu Üyeleri
zozer@sabanciuniv.edu