Kulübe Üye olmak için aşağıdaki Google Classroom linkine tıklayınız

SuFirst 2013 yılında kurulmuş, 2014 yılında oryantasyonda çalışmaya başlamış olan yeni girişliler kulübüdür.
1-First Year: Sufirst yeni girişli öğrencilerin oryantasyon programına dahil olmaları konusunda katalizörlük görevi üstlenir. Oryantasyon da çeşitli etkinlikler ve oyunlar düzenleyerek yeni girişli öğrencilerin daha iyi adapte olmalarında yardımcı olur.
2-First Class: SuFirst, sadece yeni girişlilerin değil tüm Sabancı Üniversitesi mensuplarının daha iyi bir üniversitede yaşaması için Öğrenci Birliği ile paralel çalışmalar yürütmektedir.
3-SuFirst, üniversiteden bağımsız olarak kampüs içerisinde ve dışarısında gerçekleşen etkinliklere ve programlara Sabancı Üniversitesi öğrencilerinin katılması konusunda organize edici ve destekleyici bir rol üstlenir.
4- SuFirst International: SuFirst sadece Türk öğrencilere yönelik değildir, uluslararası öğrencileri için de bir ekibi bulunmaktadır.
Amacımız hem yabancı öğrencileri kendi aralarında hem de Türk öğrencilerle kaynaşmasını sağlamaktır.

Remzi Alp Aydın
Kulüp Başkanı
ralp@sabanciuniv.edu
Pamir Akarca
Danışman
pakarca@sabanciuniv.edu
Ertuğrul Kılıç
Yönetim Kurulu Üyeleri
ertugrulkilic@sabanciuniv.edu
Berktuğ Dalkılıç
Yönetim Kurulu Üyeleri
berktugd@sabanciuniv.edu
Alper Berber
Yönetim Kurulu Üyeleri
berber@sabanciuniv.edu
Ali Safa Şahinkaya
Yönetim Kurulu Üyeleri
ali.sahinkaya@sabanciuniv.edu
Bahar Kalan
Yönetim Kurulu Üyeleri
bahar.kalan@sabanciuniv.edu
Ella Reyna
Yönetim Kurulu Üyeleri
ellareyna@sabanciuniv.edu
Aslı Yarım
Yönetim Kurulu Üyeleri
asli.yarim@sabanciuniv.edu
Demir Dereli
Yönetim Kurulu Üyeleri
ddereli@sabanciuniv.edu
Ata Egemen Gürel
Yönetim Kurulu Üyeleri
gata@sabanciuniv.edu
Emre Karaca
Yönetim Kurulu Üyeleri
emre.karaca@sabanciuniv.edu
Selahattin Gürüf
Yönetim Kurulu Üyeleri
sguruf@sabanciuniv.edu
Yiğit Karataş
Yönetim Kurulu Üyeleri
yigitkaratas@sabanciuniv.edu
Öykü Can
Yönetim Kurulu Üyeleri
oyku.can@sabanciuniv.edu
Serra Yakupoğlu
Yönetim Kurulu Üyeleri
serra.yakupoglu@sabanciuniv.edu
Yağız Uçar
Yönetim Kurulu Üyeleri
yagiz.ucar@sabanciuniv.edu
Dilara Göçer
Yönetim Kurulu Üyeleri
zeynepdilara@sabanciuniv.edu
Ezgi Tuncal
Yönetim Kurulu Üyeleri
etuncal@sabanciuniv.edu