2019 Ödülleri

Turkish

2018-2019 akademik yılında, 52 kulüp ve 37 spor takımıyla yüzlerce etkinlik düzenleyen ve müsabakada yer alan öğrencilerimiz Üniversitemizi başarı ile temsil etti.

Sene boyunca yaptıkları origami, Japonca dövme, Sushi tadımı, Kimono giyimi workshop ve anime gösterimlerine bu yıl bir de anime karakteri tasarlama yarışması ekleyerek Japon kültürünü çok sayıda öğrenciye ulaştıran, kampüsteki Sakuraların keyfini en çok çıkaran Türk Japon Kültürel Etkileşim Kulübü sertifika ödülü almaya hak kazandı: Berk Emre Sarıbaş, Gürsel Simin Soysal, Deniz Naz Bayram, Adnan Burak Ayaz, Sara Nil Acarsoy, Bulut Kuşkonmaz, Mehmet Berkay Yürüdür, Mine Turan.

Her sene güncel konularda birçok eğitici seminer düzenleyen kulübümüz; bu yıl 2. Kez kampüs dışından da yoğun katılım gösterilen Öteki temasıyla düzenledikleri “Psikoloji Zirvesi’18 ile sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Semih Özsoy, Ezgi Aktuğ, İklim Keleşoğlu, Alp Akova, Görkem Akcan, Ceren Boynuk, Sanem Akkurt, Tilbe Özarabacı, Ekin Ulupınar, Özge Yalçın, Aslı Akman.

"Persona" performansı ile Koç Üniversitesi 17. Sevgi Gönül Tiyatro Festivali’nde üniversitemizi temsil eden OdaSU tiyatrosu sertifika ödülünü almaya hak kazandı: Naz Neyir Bektaş, Deniz Beren Akural, Sıla Savaş, Şevval Özdinç.

International Football Team successfully respresented Sabancı University at UniWorld Cup and received the Certificate Award:  Yiğit Can Tolu, Efe İnal, Mohamed Elgallad, Noureldin Elhendawi, Soroush Afkhamitaban, Anas Jamil, Tengiz Rustamkhanlı, Abdul Ahad, Bekbars Ulanbekov, Anar Ismayilov, Oussama Gsimi, Muhammad Ammar, Raahem Ahmed, Muhammad Haider Khan, Bigali Alibi, Hamza Hasan, Mohamed Zeina, Murad Gadziev, Rayaan Sayeed, Mohsin Bukhari, Mohamed Maarouf.

Heybeliada, Taksim ve Galata gezileri ile İstanbul’un ikonik yapılarını fotoğraflayan; stüdyo günlerinde öğrenci kulüplerinin birbirinden güzel ekip fotoğraflarını çeken; dönem sonu sergileri, fotoğraf yarışmaları ve eğitimleriyle kampüs hayatını unutulmaz kılan Fotoğraf Kulübü sertifika ödülü almaya hak kazandı:Ekrem Yüksel, Burak Şahin, Zeynep Demirbaş, Zeynep Demirbaş, Ufuk Avcı, Uğur Çürüksulu.

"Mezunlarla Girişimcilik", "Lets Get It Started",  “Girişimcilik Sohbetleri”, "Nasıl Batırdım","Investors and Founders" gibi girişimciliği birbirinden farklı yönleriyle irdeleyen Genç Girişimciler Kulübü sertifika ödülü almaya hak kazandı: Hakan Çalışır, İpek Gerdan, Alperen Yıldız, Yiğit Tekinalp, Ege Pamuk, Boğaçhan Arslan, Kaya Kapağan, Atakan Yılmaz, Eliz Doğan, Lara Erdinç, Görkem Güzeler, Kemal Selçuk.

Sabancı Üniversitesi içerisinde düzenlenen SuBasket League’de bu yıl 54 müsabakada 104 öğrencimiz forma giydi. Bu turnuvanın şampiyonu olan Panathinaikos sertifika ödülü almaya hak kazandı: Umur Yazlar, Doğancan Çelik, Can Özcan, Kerem Sabuncu, Emirhan Hızıroğlu, Ege Nalbant, Mert Ünal, Yağız Gökdemir, Barış Esen, Batuhan Çelebi

“Beraber Koşalım”, “40. Istanbul Maratonu” ve Belgrad trekking etkinlikleriyle kampüsü harekete geçiren, farklı seminerlerle mutluluğun ve başarının sırlarını araştıran sağlıklı yaşam kulübümüz sertifika ödülü almaya hak kazandı: Seçil Sayan, Ecem Dinçdal.

Sabancı Üniversitesi içerisinde düzenlenen Super League Futbol turnuvası’nda bu yıl 20 müsabakada 110 öğrencimiz forma giydi. Bu ligin şampiyonu olan Juventus sertifika ödülü almaya hak kazandı: Metin Arca Öz, Kaan Kalaycı, Tahsin Baturalp Keskin, Erdem Yusuf Yıldırım, Berat Gür, Hasan Basri Aydın, Eren Yalçın, Ufuk Civan Atbaş, Osman Gümüş, Ferhat Yağcı, Ahmet Berk Göktaş, Emin Savaş, Ege Yıldırım, Sarp Sarper, Şamil Özdil, Furkan Coşkun, Bartu Onaran, Mert Katip, Yusuf Sar, Ahmet Köse, Oğuzhan Özçelik, Selim Sakmak.

TAYK, Campus Cup, Türkiye Sporboat Trofesi gibi birçok yarışta aldıkları derecelerle Üniversitemizi başarılı şekilde temsil eden ve yıllardır profesyonel yelken eğitimlerini aralıksız devam ettiren Yelken Kulübü sertifika ödülü almaya hak kazandı: Sönmez Akıllı, Ahmet Kemal Carfi, Mehmet Manavoğlu, Alperen Yaşar, Berkay Bahtiyar.

Yıllardır farklı spor dallarında üniversitemizi başarıyla temsil eden arkadaşlarımız sertifika ödülü almaya hak kazandı: Berk Hantaş, Sıla Savaş, Sönmez Akıllı, Tuğçe Sayar Abdurrahman Ayhan, Bilge Bahadır Berber,Yunus Emre Tat, Asil Örgen. Enis Mehmet Manavoğlu; Türkiye Snowboard Şampiyonası İstanbul 3.sü Canberk Akti, Türkiye Snowboard Şampiyonası Türkiye 7.si Naz Neyir Bektaş

 “Kampüs kültürüne katkı” temasıyla sertifika ödülü kazan arkadaşlarımız: “How can we live without borders” projesiyle Aleyna Güven, SUPer programındaki çalışmalarında gösterdiği başarı ile Erman Ermihan, her hafta Türk ve yabancı öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen “Creative Writing Sessions” etkinliği ile Lindon Krasniqi, yaptığı anonslar ile tüm sporseverleri coşturan Rubi Can İçliyürek, “Uyuşturucuyla mücadele” kapsamında çektikleri kısa film ile Naci Köse.

Üniversite Spor Federasyonu verilerine göre bu yıl Sabancı Üniversitesi 37 spor takımıyla “Sportif Müsabakalara Katılım Sıralamasında”, Vakıf Üniversiteleri arasında birinci genel sıralamada da ise ikinci olarak başarılarını sürdürmüştür.

Her yıl Lisans Oryantasyon günlerinde aramıza yeni katılan öğrencilerle beraber düzenlemiş oldukları ICE BREAKING etkinlikleriyle, yeni gelen öğrencilerimizin kampüs ve üniversite hayatına uyum sürecine katkıda bulunan SuFirst Ekibi sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Ahmet Atakan Demir, Tolga Atam, Melih Kurtaran, Selahattin Güruf, Miray Turan, Sezer Yiğit Uçan, Ebrinur Merve İşler, Fahri Barış Çiftçi, Yiğit Karataş, Atakan Yıldız, Ataberk Yılmaz, Barış Almaç, Doruk Oğuz, Ege Erciyas, Berke Sevimsavur, Cemal Turgut, Görkem Köse, Yiğitcan Darcan, Ertuğrul Kılıç, Yasemin Utkuer,  Simay İldeniz, Ceren Deniz Yazıcıoğlu, Emre Şahiner, Bora İkizoğlu,  İlayda Ademoğlu, Nergis Bilge.

Seramik, Origami, çini mürekkebi, portre çizim gibi birbirinden farklı alanlarda eğitimler ve sergiler düzenleyerek kampüs hayatımızı sanatla dolduran Artelier Kulübü sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Burak Kaya, Melis Değer, Ayşegül Rana Erdemli, Yiğit Karataş, Su Sarlar, Sude Nur Cüre, Sena Yapsu, Pınar Gündüz.

Bu yıl ikinci kez yurt dışı programı yaparak Paris ziyaretini gerçekleştiren ve BRICS seminerler dizisi ile kurumsal kültüre olan önemli katkılarından dolayı Politika Kulübü sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Yunus Berkay Doğan, Buse İlay Yıldız, Ebru Hatice Yıldız, Talha Balin, Ayşe Ecer, Hakan Öztürk, Rana Kalkan, Emirhan Aykut.

Model United Nations Club received certificate and brick plaque award for their successful presentation at Galatasaray and Kadir Has universities: Javid Mammadov, Orkhan Mammadov, Emin Elyakubi, Adinda Maulina, Karahan Ali Keskiner.

Yıl boyunca gerçekleştirdikleri performansların yanı sıra RadyoSU günleriyle Sabancı ailesini değerli sanatçı ve radyocular ile buluşturarak kampüse renk katan Radyo Kulübü sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Ceyhun Gülcan, Doğan Yüksel, Güren İçim, Mete Uncu, Derin Bilgin, Derin Ege Erdoğan, Emirhan Pocar, İlker Gökalp, Kerem Güneş, Muhammet Çelik, Onur Güldöşüren, Tolunay Akyürek, Ataberk Yılmaz, Atakan Yıldız, Mina Karaer, Selin Su Ergün, Şükrü Samet Bal, Onurhan Kireç,  Ali Fahri Çakmak, Yiğit Karataş, Ceren Haydaroğlu, Ece Sevinç, Doğa Tuncer, Bilge Topak, Anıl Özdemir, Arda Bal, Atalay Onay, Berke Akar, Beyza Ünsal, Cem Tabar, Eren Saddat Ekici, Erim Taşkın, Ezgi Aktuğ, Gönül Ayoz, Gülce Naz Özgün, İrem Efe, Kaan Dinç, Mehmet Akif Nayman, Nergis Bilge, Omid Moradi, Onur Zırhlı, Selin Grit, Sema Yılmazer, Yarkın Eren, Doğukan Öner, Berrin Yılmaz, Kaan Erdem Yurdakul, Deniz Ayanlıoğlu, Berkay Savcı, Emre Günergün, Zahide Tuğba Sar, Ülkem Pekgüzel, Selen Gönül, Selen Kural, Begüm Erinç.

Erzurum’da gerçekleşen Koçsporfest Türkiye Snowboard Şampiyonası kısa slalom miks takım gece yarışları Türkiye 4.sü olan kayak takımımız sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Canberk Akti, Naz Neyir Bektaş, Umut Can Özbilen, Eliz Gürpınar.

Archery Tag etkinliği ile hem CIP projelerinde hem de diğer üniversitelerin festivallerinde katılımcılara eğlenceli dakikalar yaratan Okçuluk Kulübü sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Alp Kaan Kutay, Arda Pekerkan, Bilgin Bilginsoy, Dağra İşal, Damla  Gözük, Ece Erdem, Egemen Yoldaş, Işıl Sefunç, Mehmet Coşan.

Slackline, juggling, poi production gibi birbirinden hareketli workshopları ve birçok kulübün bir araya gelmesiyle gerçekleşen geleneksel Sirkus şenliği Join to Gather etkinliği ile UC çimlerini şenlendiren Çağdaş Sirk Sanatları Kulübü serfitika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı:  Metehan Kırşanlı,  Can Farsak,  Alp Recep Dayan,  Özge Ergin, Furkan Özhan,  Mert Yılmaz, Dila Özev,  Ece Demirpolat, Çoruh Şimşek, Alper Giray,  Gökçe Babacan, Ada Yazan,  Karya Kölgesiz , Ozan Yücel, Mert Karakaya.

Üniversitemizin en köklü kulüplerinden olan SUSS; her sene kendi eğitmenlerini yetiştiriyor ve bu eğitmenlerin verdiği dalış eğitimleri ve eğitim gezileri ile kampüs kültürüne önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Bu yıl 2.sini düzenledikleri “Sudan Meseleler” konferansı ile dalış dünyasının önde gelen isimlerini kampüste bir araya getiren Sualtı Sporları Kulübü sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Ertuğrul Taha Atlıhan, Ekin Sarı, Doğa Uğur Şahin, Kerem Kahraman, Atalay Onay, Defne Yazıcıoğlu, Atakan Güvem, Arda Gönenç, Can Erkan, Eren Tuncer, Deniz Aykaç, Ata Meriç Köksel, Elif Deviren, Oğulcan Oymacı, Sinem Kurnaz, Ece Çakır , Deniz Yüksel, Ege Akhunlar , Cansu Akmeşe, Elif Yeşim Özoral, Emin Kağan Öztemel, Berk Yağlıoğlu.

Yıl boyunca İngilizce ve Türkçe münazara eğitimleri veren, üniversitemizi Münazara turnuvalarında başarıyla temsil eden ve İstanbul’un önde gelen liselerinin katılımıyla gerçekleştirdikleri Sabancı Üniversitesi Liselerarası Münazara Turnuvası ile Münazara Kulübü sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Rukiye-Ayshe Egeli, Nurullah Çırak, Mehmet Salim Turgut, Fatih Cemil Demir, Feyza Teker, Nilay İrem Güçin, Fatih Turhan, Tugay Garib, Mehmet Akif Nayman, Selim Şentürk, Bilginer Sarı, Doruk Soypaçacı, Enise Kaya, Zeynep Nur Ömeroğlu, Ulaş Yıldız, Melih Özkan, Sinan Topaloğlu.

Kartepe, Şile, Narlıdere, Geyikbayırı, Erzurum gibi Türkiye’nin dört bir yanında eğitimler ve etkinlikler gerçekleştiren Doğa Sporları Kulübümüz bu sene etkinliklerine bir yenisini ekleyerek uluslararası öğrencilerimiz ile trekking etkinliği organize ederek sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Yusuf Özsoy, Alper Bingöl, Abdurrahman Ayhan, Batu Başaran, Efe Korkmaz, Ege Arıkan, Erkin Alaçamlı, Ezgi Altun , Furkan Özhan, Mert Güngör, Sena Gökçe Babacan, Sevim Defne Yesin, Umut Onat , Yaren Dila Kurumahmutoğlu.

Üniversitelerarası Basketbol Turnuvası’nda gruptan namalup bir şekilde çıkan ve ikinci kez Süper Lig’e terfi maçlarına hak kazanan Erkek Basketbol Takımı sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Oğuz Onat, Can Özcan, Diljen Bal, Uğurcan Turunç, Bilgin Bilginsoy, Turgut Kutlay Boya, Batur Gültekin, Ege Nalbant, Berke Kayan, Okan Barlan, Gürhan Barkın Oflaz, Doğancan Çelik, Yağız Kaan Kardeş, Mert Öncel, Cengizhan Gözüdeğmez, Barış Günday, Sarp Bora Polat.

SuFirst kurucu başkanı ve Astrosu kurucu eşbaşkanı, yıllar boyunca RadyoSU’da yayın yapmış, CIP’ye gönül vermiş ve mentorluk yapmış olan Ahmet Atakan Demir; Arjantin Tango Türkiye Şampiyonası Salon ve Escenario dalları birincisi Meliha Eylül Atagün; Sabancı Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Projeleri gönüllü proje yönetimi kapsamında Yabancı uyruklu öğrencilere Türk işaret dilinin öğretimi projesiyle Ece Günay; Frizbi takım ve kulübünün kurucusu da olan, yıllarca Frizbi takımında üniversitemizi başarıyla temsil etmiş olan Güneş Büküşoğlu sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı.

Üniversitemizi ODTÜ, İTÜ, İstanbul Bahar Ligi gibi çeşitli turnuvalarda temsil eden, Üniversiteler Federasyonu turnuvası 5.lik ve Çanakkale TROYA CUP 3.lük derecelerine sahip Frisbee takımımız sertifika ve tuğla plaket ödülü almaya hak kazandı: Arca Özkan, Ahmet Özerli, Göktuğ Baykal, Ece Naz Erülker, Tufan Usta, Ulaş Nuhoğlu, Begüm Erinç, Lara Tekbaş, Kerem Kaya, Barış Mert Bener, Eralp Eryanılmaz, Barış Ege Çetin, Esra Nur Özüm, Güneş Büküşoğlu, Efe Karasıl, Ege Deniz Pekel, İrem Günal, Sude Kadayıfçı, Cemre Çakır, Ece Yıldırım, Tolga Tekeli, Ufuk Atay, Karya Kölgesiz, Veliddin Alp Biner, Egecan Özçakar, Buse Nur Karatepe, Olgu Çağın Coşar, Alp Recep Dayan, Sinan Yılmaz, Berk Balakçı.

With rafting, paintball, Cappadoccia trip, International Day and many more organizations, International Students Club received certificate and brick plaque reward: Zainab Al Batoul Ma-El-Ainin, Zeerak Fatima Syeda, Syed Hunain Imran, Orkhan Mammadov, Javid Mammadov, Anna Kulbashna, Arslan Sahin, Natasha Tayab, Zeynep Alpsan, Mahnoor Nadeem, Hasan Ijaz , Muhammad Hassaan, Javeria Fazil, Rama Abduldyem, Huriat Ul Islam , Adinda Maulina, Shakhimardan Alimgali.

SuChallenge, Sektör Yolculuğu, CaseDays, Women in Business gibi birbirinden kapsamlı kariyer etkinlikleri, seminerler, şirket gezileri ve zirve etkinlikleri Büyük Buluşma’'19: Game Changers ile oldukça aktif bir yıl geçiren Ekonomi ve İşletme Kulübü Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Ahmet Emre Beledin, Dorukan Kıpçak, Yasin Barış Güvençoğlu, Melis Değer, Beyza Doğrar, Sena Naz Havuz, Cemal Turgut Gülçiçek Yılmaztekin, Rüştü Erciyes Karakaya, Mert Keçeci, Ahmet Erdi Uzun, Mustafa Berk Altın, Yasemin Erdemli, Bilginer Sarı, Arda Öner, Zeynep Nur Ömeroğlu, Berk Özer, Zeynepnur Alkan, Yaren Dila Kurumahmutoğlu, Emre Tutar, Özge Demirok, Eren Pir, Bengisu Özdemir.

Yıl boyunca düzenlediği eğitimler ve gerçekleştirdiği performanslarla kampüse neşe katan; SuDance Night ile kampüs kültürüne ve Üniversite temsiline önemli katkılarda bulunan; Dancetown organizasyonu ile Offtown festivale destek veren Dans Kulübü Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Selin Alara Dalgıç, Arzum Tükel, Esin Eryüksel, Murat Tercan, Meliha Eylül Atagün, Miray Turan, İrem Gürak, Ceyda Ömür, Berna Gün, Ege Erdoğan, Buket Özen, Selin Kutlu, Yaren Hocaoğlu, Yaren Su Saatçi, Taylan Aydoğmuş, Aslı Balçık, Gözde Ertürk, Göktuğ Korkulu, Melisa Yakar, Beril İrem Avcı, Gizem Fıçıcıoğlu, Çise Göksu Uzun, Sıla Somoğlu, Deniz Kayserilioğlu, Derin Dinçel, Nergis Bilge, Gizem Uçal, Selin Erinç, Zeynep Yaradanakul, Pelin Çakar, Emre Şenbak, Eren Mutlu.

Bu yıl 53 yurt içi ve 11 yurtdışı- Kore görüşmesi yapan kulübümüz, bu sene bir ilke imza atarak İngilizce gerçekleşen TeaTalks with Expat CEOs etkinliği ile yabancı CEOları kampüste ağırlayarak Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Ata Avlar, Fatih Öztoprak, Leyla Yılmaztekin, Ömer Fatih Hoşhanlı, Emre Aydemir, Berke Sokol, Mertcan Kırcelli, İrem Gürbüz, Alara Ünlü, Melis Akar.

Bu yıl kampüste sergiledikleri 3 farklı oyun, Anadolu’daki çocukları tiyatroyla buluşturan “Düşler Bahçesi” çocuk oyunu turnesi ve organize ettikleri Üniversitelerarası Tiyatro Festivali'18 ile en aktif kulüplerimizden biri olan Tiyatro Kulübü Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Dicle Naz Özdemir, Deniz Çağatay, Tuğrul Ağrikli, Aslı Sinem Başar, Emre Kaygısız, Abdulsamet Aktaş , Pamir Şen, Beyza Ergincan, Bendecan Atik, Baran Melih Çelik, Begüm Çelik, Burak Almaç, Deniz Aslan, Gülnaz Erol, İdil Erdoğan, Mısra Karallı, Roy İstiroti, Mert Şen, Ferruh Tan Güremek, Umut Sarp Günüç, Hakan Büyüktopcu, Beyza Gürbüz, Elif Demiralp , Ezgi Şen, Gülce Kurt, Belin Gül, İrem Erdoğan, Demet Eda Akar, Kerem Özdemir, Okan Dündar, Yağız Ay, Ahmet Yazıcı, Nazlı Gülşah Önen, Can Küçükyılmaz, Berna Yıldıran, Eren Açar, Tan Deniz, Tan Çetiner, Kerem Güneş, Deniz İncereis, Serra Budakda.

Metal gecesi, Çıplak ayaklar konseri, akustik konserler gibi Kampüs içinde ve dışında yıl boyunca gerçekleştirdikleri konserler, müzisyen tanışma toplantıları, Musiccon Paneli, 19. Geleneksel Açılış Konseri ve Müzikus Fakülte eğitimleri ile bu yıl da bizleri müziksiz bırakmayan Müzikus Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Deniz Onural, Cem Ertürkan, Batuhan Karabağlı, Asuman Aslı Sivri, Taha Kaya, Barış Almaç, Ege Ecem Paralı, Erkin Koç, Kemal Ege Kumkumoğlu, Fatih Turhan, Batuhan Demir, Barış Ülgen, Kağan Korkmaz, Efe Caferoğlu, Ege Yalçınkaya, Emir Tolgay Odabaşı, Ecem Öykü Yıldırım, Ataberk Özbay, Sinan Topaloğlu, Metehan Kırşanlı, Sina Barlas, Kübra Kabataş, Deniz Ece Susuz, İbrahim Bedirhan Önder, Melih Utku Ekşi.

Business Pies, IES Academy, Staj günlükleri, IMIS'19 Inspire gibi birbirinden değerli etkinlik ve eğitimler gerçekleştiren Endüstri Mühendisliği Kulübü Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Burak Şahin, Deniz Maraş, Doğanay Karakış, İrem Öztekin, Oğuzhan Tavşan, Hakan Gökhan Yusufoğlu, Berna Gün, Buse Ekebaş, Nilda Aydın, Talha Balın, Melike Sönmez, Sude Oktay, Zeynep Yumrutaş, Eralp Gülseren, Ömer Yekta Süzen, Fuat Kaan Yalçın, Büşra Yanılmaz, Cemre Çakır, Egehan Yılmaz, Burcu Bilgiç, Süleyman Sandal,  Selin Kutlu, Eren İrdiren, Harun Yiğit Cebelli, Ceyda Nur Köklü, Ülkü Piroğlu, Nuri Canberk Karabacak, Arda Etan, Samet Sandal, Çağla Yenici, Doruk Oğuz, Esra Tanyıldız, Aslı Balçık, Sezer Yiğit Uçan, Gökçe Altunseven, Eren Mutlu, Selin Çetinalp, İlayda İlkehan, Zeynep Kılbıyık, Nazlı İrem Çamurlu, Enver Uncuoğlu, İlayda Sude Şahin, Cihan Cihanbeyoğlu, Övgü Balak, Çise Göksu Uzun, Beliz Ataker, Sabri Emir Karaçalı, Selen Ergincan, İrem Çağlayan, Deniz Sevda Kutlutan, Selen Kıdeyş, Ozan Yıldırım, Bengisu Tepe, Yiğit Karataş, Belin Gül, Bensu Çelik, Alp Ergen, Tuğba Çavuş, Zehra Sancaklı, Ezgi Sak, Edanur Kandaz, Bengisu Koşarhan, Taha Can Karaman, Haluk Arda Gürtan, Arda Fitoz, Tuğberk Abdülkadiroğlu, Dante Mevlat, Batuhan Tekinkaya, Sena Karakuş, Özge Erduvan, Ezgi Bal, Aslı Cimilli, Beril Şengezen, Doğa Aktuğ, Ege Erciyas, Ata Yörük.

Üniversitemizin en kapsamlı öğrenci etkinliği olan Offtown Festivali, geleneği bozmadan bir kez daha başarıyla gerçekleştiren Offtown 2018 komitesi Sertifika, Tuğla Plaket ve Maddi Katkı Ödülü almaya hak kazandı: Berfin Yılmaz, Ahmetcan Özdemir, Alara Ünlü, Melissa Ünlü, Yaprak Buse Çağlar, Burak Pahsa, Melih Utku Ekşi, Gülce Naz Özgün, Ece Sevinç, Leyla Bezekli,  Ömer Uğur, Zeynep Duygu Özdoğan, Mete Uncu, Şevval Çalış, Sabiha Duru Börü.